آموزش رایگان وردپرس فارسی (( 40 جلسه کامل )) ❤️ [ 2022 ]

این افزونه به طور پیش فرض در پکیج وردپرس فارسی نصب می باشد. تا این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس فارسی پنل وردپرس به طور کامل آموزش داده شده است. جلسه 28 دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی یکی از جلسات مورد علاقه کاربران می باشد. شاید یکی از پر جستجوترین عبارات جستجو شده در مورد وردپرس در گوگل همین آموزش آپدیت افزونه وردپرس باشد. در این جلسه از دوره آموزش فارسی وردپرس، در مورد تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس صحبت می کنیم. برای مشاهده دوره آموزش کامل وردپرس در جلسه 19 به لینک زیر مراجعه نمایید.

در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس می پردازیم. در جلسه 24 دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی و آموزش افزونه wp-jalali – افزونه تقویم جلالی وردپرس می پردازیم. در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی کامل کپچا و انواع آن می پردازیم. در این جلسه همانند سایر جلسه ها به آموزش گام به گام وردپرس این بار برای ثبت نام کاربران در وردپرس می پردازیم. حلقه برای آخرین بار اجرا شده و مقدار آن برابر 1792 میشود. پس از آن پروژه میتواند توسط مدیریت ارشد سازمان امضا شده و برای عملیاتی شدن آماده گردد.

این در حالی است که شرکتهای طراحی وب سایت که صاحب سیستم های مدیریت محتوا می باشند ، با تعداد زیادی مشتری مواجهاند که قبلا برای ایشان از این نرم افزار استفاده نموده اند . به آرامی و با ثبات شروع کنید. استفاده می شود. شاید در شروع کار کمتر با دیدگاه های اسپم مواجه شوید.

در صورتی که در سایت خود نیاز به عضویت کاربران می باشد از همین شروع آموزش کار با وردپرس باید این سیستم را راه اندازی کنید. با کتابخانهی .NET کاملا ادغام شده است که به همین دلیل امکان دسترسی به یک مخزن عملکردی و پشتیبان فراهم میشود. از کپچا برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به ارسال فرم و… برای جلوگیری از اسپمرها پیشنهاد می کنیم حتما این افزونه را فعال کنید.

در جلسه 23 آموزش رایگان وردپرس به آپدیت افزونه ها می رسیم. برای آموزش آپدیت افزونه وردپرس به لینک این جلسه از آموزش کار با WordPress مراجعه نمایید. بکاپ گرفتن از اطلاعات وردپرس یکی از اقدامات پیشگیرانه اساسی در آموزش کار با وردپرس می باشد. همان طور که در بسیاری از سایت ها دیده ایم، گاهی هنگام پر کردن فرم ها از ما یک سوال امنیتی پرسیده می شود.

بعد از نصب وردپرس باید کار کردن با پنل آن را فرا بگیرید. برخی از این سیستمهای مدیریت محتوا (Content Management System) کاملا رایگان بوده و برخی دیگر برای فعال کردن قابلیتهای آن نیاز به دست به جیب شدن است. در این بخش وردپرس چیست صحبت میکنیم: سیستم مدیریت محتوا یا CMS که مخفف کلمه ی Content Management System می باشد به معنی سیستم های نرم افزاری ای است که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند.

شما حداقل باید توانایی ارسال پستها و جمعآوری پاسخها را داشته باشید.یک سیستم مدیریت محتوا چگونه این کار را آسان میکند؟ همچنین شامل ویژگیها و امکانات خاصی است که آن را به یک زبان “C بهتر”، مستقل از برنامه نویسی شی گرا تبدیل میکند. وقتی یک محصول نرم افزاری پیچیده تر و بزرگتر باشد، احتمال ایجاد خطاهای پنهان و همینطور عملکرد های غیر قابل انتظار در آن بالا می رود.

به عنوان مدیر یک سایت وردپرس، می توانید چندین دسترسی کاربر را برای وب سایت تنظیم کرده و سطوح دسترسی و قابلیت ها را به هر کاربر اختصاص دهید. حالا از طریق مرورگر می توانیم به پروژه خود دسترسی داشته باشیم. خیلی خب حالا که با قابلیت های این بخش و عملکرد آن آشنا شدید بهتر است به بررسی بخش رسانه و نحوه کار با آن بپردازیم. کار با افزونه ها را در 3 جلسه از آموزش رایگان WordPress به طور کامل می آموزیم. این افزونه به طور پیش فرض در بسته نصبی وردپرس موجود می باشد. تشخیص دیدگاه های شامل لینک تبلیغاتی کار اصلی این افزونه می باشد.

یکی دیگر از راههای تشخیص سیستم مدیریت محتوا، سایت فوق الذکر است. در واقع وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و یا به اصطلاح Open Source میباشد که با زبان PHP نوشته شده است و میتوانید برای ایجاد وبسایت شخصی خودتان اعم از وبسایتهای فروشگاهی، خبری / وبلاگی، شرکتی، آموزشگاهی و یا چند منظوره خودتان و یا بطور کلی برای کسب و کار خودتان از آن استفاده کنید.