آژانس دیجیتال مارکتینگ منتوریکس

در برخی موارد، مشتری شما تجربه خرید بسیار خوبی داشته و میخواهد آنرا با دیگران به اشتراک بگذارد. مانند SEO ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی راهی آزاد و ارگانیک برای استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر برای دیجیتال مارکتینگ شما است. مطالبی که در چنین فضاهایی به اشتراک گذاشته میشوند، هر میزان که لایک و بازدیدکننده بیشتری داشته باشند، باعث پررنگتر شدن برند شما و کسب اعتبار بیشتر برای آن میشوند. «خبرنامه» نیز میتواند جزو ایمیل مارکتینگ باشد؛ چرا که به برندسازی و خلق تجربه خوب برای مشتری کمک کرده و باعث افزایش فروش یا ترافیک وبسایت شما خواهد شد.

مطمئناً شما نیز متوجه شده اید که تعداد زیاد دنبال کننده به این معنا نیست که فروش خود را افزایش داده اید. برای اینکه این اتفاق رخ دهد باید راهکار هایی در سایت و یا هر محیط دیگری که برای آن تولید محتوا انجام میدهید رعایت شود تا مشتری دوباره از خدمات شما استفاده کند. کتاب های فارسی نگارش شده در زمینه دیجیتال مارکتینگ بسیار اندک است و شما برای درک بهتر موضوع و تسلط بیشتر بر آخرین اطلاعات حوزه دیجیتال مارکتینگ لازم است از کتب لاتین و یا ترجمه شده استفاده نمایید.

با اینکه کشور میانمار در بسیاری از جبههها در بحران قرار دارد، دولت فعلی این کشور اعلام کرده است برای بهبود و سرعتبخشیدن به تجارت و خدمات فعلی خود، از این به بعد، بهطور رسمی از ارز دیجیتال تتر استفاده خواهد کرد. دانستیم که اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی حال حاضر است که امروزه بسیاری از شرکت ها می خواهند به وسیله آن برند سازی کنند.

این بدان معناست که هرچه مخاطبان شما بیشتر با صفحه شما ارتباط برقرار کنند، صفحه اینستاگرام شما موفق تر خواهد بود و پست های بیشتری را در Explorer به اشتراک می گذارید. تعداد بالای کاربران یان شبکه، سهولت دسترسی به کاربران داخلی و خارجی، امکلان انتشار پست به صورت متنی، ویدویویی و تصویر و برقراری ارتباط بسیار آسان عمده ترین دلایلی هستند که موجب شده اینستاگارام به عنوان مناسب ترین بستر بازاریابی دیجیتال شناخته شود. بازاریابی دیجیتال میتواند چشم­انداز واضحی از ابتدا تا انتهای عملکرد خود و نتایج هر نوع ارتباط با مخاطب، شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)، کم و کیف فروش، رفتار مشتریان و …

با تحقیق روی کلمات کلیدی و میزان جستجوی آنها، میتوانید به سؤالات خوانندگان پاسخ دهید و در صفحه نتایج جستجو (SERP)، رتبه بالاتری داشته باشید. این نکته را به یاد داشته باشید که تک بعدی نباشید و براساس نیاز و سلیقه مخاطب از ابزارهای بازاریابی آنلاین طبق یک برنامه بازاریابی هوشمندانه استفاده کنید. لیگ برتر انگلیس در حالی این تصمیم را اتخاذ کرد که باشگاه منچستر سیتی با یک شرکت صوری ارز دیجیتال قرارداد همکاری امضا و بعد از مدت اندکی آن را فسخ کرد. معرفی کاربران فعال و ایجاد حس رقابت در مشتریان وب سایت از طریق ارائه جداول عملکرد میتواند محرک خوبی در راستای افزایش فعالیت در وب سایت شما باشد.

به عبارت ساده تر، اگر در بازاریابی روش های مناسب برای جلب مخاطب را بکار ببرید، احتمال فروش و برهره تجاری شما بالاتر خواهد بود. بدون کمک یک مشاور خوب اینستاگرام، شک نکنید که حساب شما پیشرفت نمی کند و زمان و پول زیادی را در این زمینه هدر می دهد.