آیا ترامپ زندانی میشود؟

فوربز در سال ۲۰۱۱، ارزش ارزش براند ترامپ را ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زد. ما بیش از ۱۶۰ میلیون دوز واکسن کووید-۱۹ را به کشورهای دیگر ارسال کرده ایم. دانشمندان و متخصصان به ما می گویند که ما به سرعت به “نقطه برگشت ناپذیر” نزدیک می شویم. همانگونه که رهبر معظم انقلاب در مراسم روز تنفیذ آیت الله رییسی تاکید کردند؛ تشکیل کابینه باید با سرعت انجام شود تا با آغاز به کار وزارتخانه ها انسجام به تصمیمات بازگشته و دولت با تمام توان در مسیر برنامه ها و وعده های خود گام بردارد.

  • دریافت وقت فوری سفارت کانادا در استانبول ترکیه
  • نام وزارت خانه در تهران : وزارت صنایع
  • قیمت موبايل
  • نائومی بایدن
  • ترجمهی فیشهای از حقوق سه ماه گذشته

این برنامه فشرده پس از نزدیک به ۳۰۰ نشست کمیسیونها با حضور وزاری پیشنهادی، روز سه شنبه به پایان رسید و جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رییس جمهوری از فردا- شنبه- با بررسی صلاحیت «حسین باغگلی» وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و قرائت گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس درباره وی، آغاز میشود. و فردا، در نشست جهانی کووید-۱۹ به میزبانی ایالات متحده، من تعهدات بیشتری را اعلام خواهم کرد زیرا ما به دنبال پیشبرد مبارزه با کووید-۱۹ هستیم و خود را در مورد اهداف خاص و سه چالش اصلی پاسخگو می دانیم: نجات جان افراد، واکسیناسیون جهانیان، و بازسازی بهتر.

ما به توافق اقلیمی پاریس بازگشتیم، و در حال تلاش برای تصدی مجدد کرسی در شورای حقوق بشر سازمان ملل در سال آینده هستیم. ما به دنبال پیشرفت واقعی برای رسیدن به یک راه حل دست یافتنی با تعهدات ملموس هستیم که ثبات در شبه جزیره و منطقه را افزایش خواهد داد، و کیفیت زندگی مردم جمهوری دموکراتیک خلق کره را نیز بهبود خواهد بخشید. ما آماده بازگشت به اجرای کامل برجام هستیم منوط به این که ایران نیز همین کار را بکند.

به جای ادامه جنگ های گذشته، ما چشم هایمان را به چالش هایی که کلید آینده ما هستند دوخته ایم و منابع خود را به آنها اختصاص می دهیم: پایان دادن به همه گیری؛ پرداختن به بحران اقلیمی؛ مدیریت تغییرات در دینامیک قدرت جهان؛ شکل دادن به چارچوب قوانین و مقررات در مسائل حیاتی مانند تجارت، فضای مجازی، و فناوری های نوظهور؛ مواجهه با تهدید تروریسم در وضعیت کنونی.

ایالات متحده متعهد است از منابع و بستر بین المللی خود برای حمایت از این صداها، گوش فرادادن به آنها، و مشارکت برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ و ارتقاء کرامت انسانی در سراسر جهان استفاده کند. ما قوانین جدیدی را برای تجارت جهانی و رشد اقتصادی که شرایط رقابتی برابر ایجاد می کنند تا هیچ کشوری محروم نماند و این فرصت را داشته باشد که منصفانه رقابت کند، دنبال خواهیم کرد.

ما تعهد خود به ماده ۵ پیمان ناتو را تجدید کرده ایم و با متحدان اروپایی خود برای ایجاد یک رویکرد استراتژیک جدید که به اتحاد ما در مقابله بهتر با تهدیدهای در حال تکامل امروز و فردا کمک خواهد کرد، کار می کنیم. و برای آینده، ما باید بر مبنای کمک های توسعه ای فعلی، و شورای بهداشت جهانی که مجهز به ابزارهای لازم و مورد نیاز برای شناسایی و نظارت بر همه گیری های نوظهور است، یک مکانیسم جدید برای تأمین مالی امنیت بهداشت جهانی ایجاد کنیم تا بتوانیم فوراً دست به اقدام زنیم.

به نظر من پاسخ های ما به این پرسش ها در این مقطع – این که آیا ما برای آینده مشترک خود مبارزه خواهیم کرد یا نه – برای نسل های آینده طنین انداز خواهند بود. به نظر من، همه قدرت های بزرگ جهان موظفند روابط خود را با سایر کشورها با دقت مدیریت کنند تا رقابت مسئولانه به درگیری تبدیل نشود.

ما زیرساخت های حیاتی خود را در مقابل حملات سایبری تحکیم می کنیم، شبکه های باج افزار را مختل می سازیم و برای ایجاد قوانین روشن برای همه کشورها در ارتباط با فضای مجازی تلاش می کنیم. برای مبارزه با این همه گیری، ما نیاز به یک اقدام جمعی مبتنی بر علم و اراده سیاسی داریم. به همین ترتیب، ما دیپلماسی جدی و پایدار را برای حذف کامل سلاح های هسته ای در شبه جزیره کره دنبال می کنیم.

ما همچنان بزرگترین اهداکننده کمک های بشردوستانه در جهان خواهیم بود و به میلیون ها نفر نیازمند غذا، آب، سرپناه، خدمات درمانی و بهداشتی اضطراری، و دیگر کمک های حیاتی و نجات بخش خواهیم رساند. این شامل ۱۳۰ میلیون دوز از واکسن های خودمان و بخشی از نیم میلیارد دوز واکسن فایزر است که ما برای اهدا از طریق ابتکار کوواکس خریداری کردیم.

ما مجدداً با اتحادیه اروپا، یک شریک اساسی برای پرداختن به طیف وسیعی از مسائل مهم به تعامل پرداختیم. این تشکل برای انجام همین اهداف و به منظور ایجاد ارتباط نزدیک بین خانه صنعت، معدن و تجارت استان ها با مقامات کشوری و قوای مقننه، مجریه و قضائیه و پیگیری مطالبات و انتظارات واحدهای تولیدی در سطح کلان، توسعه فضای کسب و کار، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت های تولیدی و حضور در بازارهای داخلی و خارجی و…

این یک فرصت عظیم برای ایجاد مشاغل با حقوق خوب برای کارگران در هر یک از کشورهای مان و تحریک رشد اقتصادی بلندمدت است که کیفیت زندگی را برای همه مردم ما بهبود خواهد بخشید. و با پشت سر گذشتن این دوره جنگ های بی پایان، در آستانه آغاز عصر جدیدی از دیپلماسی بی پایان؛ به کارگیری قدرت کمک های توسعه ای مان برای سرمایه گذاری در شیوه های جدید برای ارتقاء وضعیت مردم در سراسر جهان؛ باز نو کردن و دفاع از دموکراسی؛ و اثبات این امر که علیرغم پیچیدگی یا چالش برانگیز بودن مشکلات، یک دولت تشکیل داده شده توسط مردم و برای مردم هنوز هم بهترین راه برای رستگار کردن همه مردم ما است.

85/7 درصد از مردم این کشور مسیحی پیرو کلیسای نروژ هستند. برای وقت ویزای نروژ چه اقدامی باید انجام دهیم ؟ اما اگر این کار درست انجام گیرد، یعنی با سرمایه گذاری شفاف و پایدار در پروژه هایی که نیازهای جامعه را رفع می کنند، و با استخدام کارگران محلی و رعایت استانداردهای بالای کار و محیط زیست به انجام برسد، زیرساخت می تواند پایه محکمی برای رشد و رفاه جوامع در کشورها با درآمد کم و متوسط باشد.

یکی از مهمترین راه هایی که می توانیم به طور مؤثر امنیت را افزایش و خشونت را کاهش دهیم، بهبود کیفیت زندگی افرادی در سراسر جهان است که دولت هایشان نیازهای آنها را برآورده نمی کنند.