آیتالله خاتمی: انتقام نهایی ما مجازات ترامپ و همه مسببان ترور حاج قاسم است

سایت العربیه مدعی شده است که: محمد خاتمی ملقب به «ابو وفا» پس از ربوده شدن، شب گذشته ۱۰ می ۲۰۲۱ به سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تحویل داده شد. آیتالله خاتمی گفت: البته بی انصافی است از سخت کوشی مسئولان تشکر نکنم. پس از انتقامگیری ماه آوریل ما از حمله شیمیایی اسد در شهر «دوما»، موضوع سوریه، این بار به طور غیرمستقیم و در پی حبس کشیشی به نام «اندرو برانسون » در ترکیه، دوباره پیش کشیده شد. مصاحبه ترامپ با این خبرنگار اسرائیلی در ماههای آوریل و ژوئیه انجام شده است و مشروح آن در کتاب عبری زبان این خبرنگار با نام «صلح ترامپ» آمده است. او با اشاره به نام مستعار نتانیاهو میگوید: «هیچ کس به اندازه من برای “بی بی” کار نکرد و من از “بی بی” را دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم. در طراحی پوتینهای نظامی محافظت از پا، تقویت نیروی جسمانی و راحتی مورد توجه قرار میگیرد تا هر فردی که از آن استفاده میکند، از سرباز گرفته تا فرمانده یا خلبان بتواند حین استفاده از آن وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

واشنگتن و مسکو در مورد نیروهای متعارف و هستهای و همچنین در حوزه سایبری و در دیگر جبههها صحبتهای زیادی با یکدیگر خواهند داشت. سوئیت دوبلکس اصلی و یک بالکن جمع شونده در کنار دو سوئیت ویآیپی و سه کابین مهمان از جمله امکانات این قایق تفریحی هستند. ترامپ با وجود حملات مکرر قبلی به روزنامه نیویورک تایمز، از این روزنامه نیز تمجید کرد و آن را ‘یک جواهر بزرگ آمریکا و جهان’ نامید اما در عین حال گفت که معتقد است این روزنامه در جریان رقابت انتخاباتی نسبت به او بسیار سختگیرانه عمل کرده است. «انوشیروان محسنیبندپی» در پیامی از حضور تاریخی و حماسه آفرینی مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تقدیر و تشکر کرد. ترامپ همچنین گفت که پس از پیروزی در انتخابات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه گفت وگو کرده اما در این باره نیز توضیح بیشتری نداد. امیدوارم رییس جمهور منتخب و نمایندگان برگزیده شهروندان در شوراهای اسلامی شهر و روستا بتوانند با استفاده از همه ظرفیت های ملی، پشتیبانی رهبر معظم انقلاب و همکاری همه قوا و نهادهای نظام در حل مسائل و مشکلات کشور و ترسیم آینده ای روشن برای همه ایرانیان چه آنان که در این انتخابات رای داده اند و چه آنانی که رای نداده اند، توفیق یابند.

قرارداد چیست و چه مزیتی نسبت به تفاهمنامه و توافقنامه دارد؟ ترامپ که در جریان مبارزات انتخاباتی تاکید کرده بود کلینتون باید زندانی شود ، گفت که هیچ علاقه ای به تلاش برای محاکمه و زندانی کردن کلینتون در ارتباط با موضوع ایمیلها ندارد و گفت:’ من واقعا نمی خواهم به خانواده کلینتون لطمه بزنم’. با این وجود همچنان غیرقانونی است چراکه قانون 7 برابر را تعیین کرده است. بایدن در پاسخ به این سوال که چیزی برای گفتن وجود دارد، اضافه کرد: چیزهای زیادی برای صحبت کردن هست. قرار است این کتاب روز یکشنبه وارد بازار شود؛ با این وجود روزنامه اسرائیلی «یدیعوت اخرونوت» گزیدههایی از این مصاحبه را روز جمعه منتشر کرد. دونالد ترامپ، رئیسجمهوری پیشین ایالات متحده در مصاحبهای که بخشهایی از آن روز جمعه منتشر شد، بهشدت به بنیامین نتانیاهو، نخستوزیر سابق اسرائیل به دلیل پیام تبریکش به جو بایدن پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته تاخت و او را مورد انتقاد قرار داد.

اکرمی در پاسخ به اینکه در شرایط کنونی مهمترین دغدغه مردم موضوع گرانی کالاهای مورد نیاز آنهاست. رئیس جمهور اظهار داشت: به نظر من در این شرایطی که هستیم هم تولید میتواند افزایش پیدا کند و هم اشتغال میتواند کاهش پیدا نکند؛ ما در 3 ماهه اول امسال به یک توفیق مبارکی رسیدیم که فکر میکنم در سالهای پیش سابقه نداشت و آن اینکه نه تنها تمام کسانی که متقاضی کار بودند جذب شدند، از بیکارهای قبلی هم یک تعدادی جذب شدند؛ یعنی اینکه امسال در بهار 756 هزار نفر نسبت به بهار پارسال اشتغال خالص پیدا کردند ؛ البته این بدان معنا نیست که بیکاری تمام شده است. وی که به دلیل احساس وظیفه و ارادت خود به داشتن یک زندگی خدماتی مشهور می باشد، در دوران تحولات عظیم اجتماعی چهره مهمی برای انگلیس و مناطق مشترک المنافع بوده است. این رستوران یکی از بهترین و مشهورترین رستوران های پورت الیزابت است و محبوبیت خود را مدیون غذاهای عجیب و غریب سرآشپز مخصوصش می باشد.