استعفای آیتالله جنتی صحت ندارد/شورای نگهبان در شفافیت پیشتاز است – خبرگزاری مهر

بهگفته شیخ انصاری مخالفان حجیت خبر واحد برای اثبات سخن خود به آیات قرآن، روایات و اجماع اسناد کردهاند. آذریجهرمی همچنین بهای اینترنت داخلی را یک سوم اینترنت جهانی کرد و وامهای کلانی به پیامرسانهای داخلی مانند سروش، گپ، بله و … از دیگر آسیب های این گونه، آمیزش آنها با گرگ و سایر گوشت خواران است که باعث میشود خلوص ژنتیکی این حیوانات را از بین ببرند و گونه هایی به نام گرگاس به وجود بیاید که گرگاس ها هم خوی درندگی گرگ و هم رفتار نزدیک شدن به انسان مانند سگ ها را دارند. ماده 36 – هيأتهاي اجرائي فرعي بلافاصله پس از انتخابات معتمدين تشكيل جلسه داده و تعداد و محل استقرار شعب ثبت نام و اخذ رأي را تعيين نموده و به وسيله رئيس هيأت به فرماندار يا بخشدار مركز حوزه انتخابيه جهت طرح در هيأت اجرائي مركز حوزه انتخابيه اعلام مي دارند. تهران (پانا) – یک کارشناس مسائل اروپا درباره بالا گرفتن تنشها بین روسیه با ناتو و آمریکا بر سر اوکراین گفت بحران اوکراین به نقطه خطرناکی رسیده و هر دو طرف تلاش میکنند با طرح خواستههای حداکثری خود بتوانند از فضای موجود بیشترین بهرهبرداری را در جهت عقبنشینی طرف مقابل از مواضعش داشته باشند.

  • سرویس دهی ویژه به مصدوم سرخابی ها(عکس)
  • حمیدشاه حاتمی: ساخت «ماهان از سوی خدا » به من سفارش شد
  • مرادی: باید به مجیدی احترام بگذارم
  • سقوط مرگبار هواپیما در کاشمر
  • طلب و اراده
  • پایان هفته چهارم مسابقات اسب دوانی کشور در اهواز
  • کونته: نقل و انتقالات تاتنهام در ژانویه عجیب بود

از این شهید یک پسر و یک دختر به یادگار مانده است. به گزارش ایرنا، پیکر پاک شهید سرهنگ دوم «علی اکبر رنجبر» جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز جمعه با شکوه خاصی در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

ساعت 24 – بر اساس وظایفی که بر عهده وزارت اقتصاد قرارگرفته است این نهاد باید با استفاده از ابزارهای قانونی مثل دریافت مالیات ونیز تعرفه واردات ونیز فروش سهام شرکتهای دولتی ونیز سایر دارایی های دولت برا هزینه های دولت درآمد فراهم کند و سازمان برنامه وبودجه نیز براساس این دارایی های قابل تبدیل به درآمد ونیز مالیات پیش بینی شده بخش هزینه ای را تنظیم کند.

در همین ارتباط، وزیر خارجه قطر روز دوشنبه به شبکه تلویزیونی الجزیره گفت، کشورش از کانالهای باز موجود با واشنگتن و تهران استفاده میکند تا نظرات آنها را به یکدیگر نزدیکتر سازد. تبصره 1 – اعلام نظر شخصيتها در تأييد نامزدها به شرطي مجاز است كه بدون ذكر عنوان و مسؤوليت آنها باشد و مدرك كتبي مربوط به امضاء آنان تسليم هيأت اجرائي انتخابات شده باشد. تهران (پانا) – معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان میکند که پیرو دستور رییس جمهوری مبنی بر پرداخت وامهای بدون ضامن، بسترهایی در صندوق ضمانت سرمایهگذاری تعاون فراهم شده تا تعاونیها بهصورت ضربدری همدیگر را برای دریافت وام تضمین کنند و دیگر نیاز به وثیقههای هنگفت گذشته نیست. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از طرح پرداخت وام ۵۰میلیون تومانی بدون ضامن، گفت: وقتی بانک ها منابع لازم را… با داشتن این نوع نرم افزارها روی تلفن همراهتان سریع و بدون دردسر به همه اخبار داخلی و خارجی دسترسی خواهید داشت.

در همین زمینه رئیس مرکز پژوهشهای مجلس تهیه پیشنویس اصلاح قانون استفاده از سلاح توسط پلیس را به همکاران حقوقی خود در این مرکز ابلاغ کرد. بدبختانه طى شش سال كه اينجانب براى تحصيل وارد شهرقاهره در كشور مصر شدم از انزمان وتاكنون اشخاصى بصفت ديبلومات وسفير در سفارت افغانستان در قاهره ر تقرر يافتند كه هركدام از ديگرى بدتر بودند در ظرف اين جند سال كه اضافتر از بيست ديبلومات به قاهره رد وبدل شدند برخى از انها همانند اقاى شفيق واشرف مسائل قومى زبانى حزبى وغيره اختلافات ملى را ميان محصلين دامان زدند فشار هاى روانى ومشكلات مختلفى را بالاى محصلين بوجود اوردند كه از درك علت اينهمه اعمال زشت شان عاجز مى باشيم غير از اينكه علت اينبوده باشد كه اشخاص بصفت ديبلومات در اينجا مقرر مى شوند كه حقد وحسادت وبدبينى وتفرقه اندازى وضرر رسانى در خون وكيان شان جريان دارد هدف اساسى شان استفاده جوى هاى شخصى قومى زبانى از موقف ديبلوماتيك شان است اقاى اشرف در عقب تبديلى به مركز به لندن فرار كرد بس از بنج سال سكرتريت اول در سفارت وارتكاب هركونه اعمال زشت اميز وبد اخلاقى هاى كه نام كشور افغانستان وافغان هارا بدنام ساخت وسكرتر اول ديكرى اقاى شفيق بورس تحصيلى را دوزديده از ان خود كرد ه است ونمى دانيم كه ايا ايشان اكنون ديبلومات برحال در سفارت هستند يا يك محصل؟

گروه حوادث/ شهادت یک مامور انتظامی در شیراز در مواجهه با اراذل و اوباش، طی دو روز گذشته خبرساز و باعث شد «قانون استفاده از سلاح » برای اصلاح، زیر ذرهبین مجلس قرار گیرد. گره از مشکلات اجرایی بگشاید و از تزاحم در مقام اجرای احکام جلوگیری نماید .

داغ شدن لپ تاپ یکی از مشکلات رایج است که در این خبر راهکارهایی برای جلوگیری از این اتفاق آورده شده است. شرکتهای برتر تحقیقاتی در آمریکا در سال ۲۰۲۰، توانستهاند در مجموع در سال ۲۰۱۹ به درآمدی در حدود ۳۰هزار میلیارد دلار برسند.

نساجی مازندران: متین کریم زاده، مدافع چپ استقلال در روزهای اخیر با نساجی به توافق نهایی رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او ظرف روزهای آینده با نساجی قرارداد امضا خواهد کرد.

وبسایت «ماینینگ» اعلام کرد در هفته اخیر موج اول افزایش قیمت سنگآهن و گذشتن قیمت هر تن از مرز ۱۳۰ دلار زمانی اتفاق افتاد که چین خبر از افزایش تقاضا برای این ماده معدنی بهمنظور تأمین نیاز فولاد داخلی داد. گذشتن قیمت نفت از مرز ۹۳ دلار، افزایش ۴۰ درصدی فروش نفت و میعانات گازی، ابلاغ سند جهتگیریهای کلان و سیاستهای پژوهشی، فناوری و تجاریسازی از سوی وزیر نفت، قدردانی وزیر کشور از کارکنان صنعت نفت برای تأمین پایدار گاز و اعلام برگزاری نمایشگاه ایران پلاست طبق برنامه را در گزیدههای نفتی این هفته بخوانید. قائدرحمتی سال گذشته در نساجی مازندران بود و این فصل هم شرایط خوبی در آلومینیوم داشته و یک گل زده است.

مهرداد بایرامی مهاجم نیم فصل اول پدیده پس از فسخ قرارداد با این تیم با امضای قراردادی به آلومینیوم اراک پیوست تا دوباره شاگرد رسول خطیبی بشود. با توجه به اسلامی بودن نظام جمهوری اسلامی و ضرورت انطباق کلیه مصوبات با احکام شرعی و نیز مرجعیت فقها در بیان احکام شرعی، شرط فقاهت، منطقی است. محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی توئیتی در واکنش به شهادت جانکاه مامور وظیفه شناس ناجا در درگیری با اراذل و اوباش تاکید کرد: امنیت جامعه و آسایش مردم جز با فراهم کردن زمینههای اعمال اقتدار و قاطعیت پلیس تامین نخواهد شد. مسئول کشور باید راهکاری بدهد که عموم مردم را شامل شود. اقتصادنیوز: وزارت خارجه کره جنوبی خبر داد معاون وزیر امور خارجه این کشور طی تماس با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران،… از حضور در ارتش صدام تا «خلیفه قناری»!

بهبود معیشت مهمترین کلیدواژه ابراهیم رییسی از زمان تبلیغات انتخابات ریاستجمهوری تا همین الان بوده و هست. تبصره 6 – وزارت كشور موظف است ظرف مدت شش ماه از زمان تصويب اين قانون نسبت به نوين سازي شيوه هاي أخذ رأي و شمارش آراء به منظور دقت، سلامت و نظارت بهتر در أخذ رأي در حدود اعتبارات مصوب و پس از تأييد شوراي نگهبان اقدام نمايد. رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: قاتل شهید علی اکبر رنجبر مامور انتظامی با تلاش های شبانه روزی و اقدامات عملیاتی پلیس انتظامی استان و همکاری اطلاعاتی ویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) ظهر جمعه در شهرستان شیراز دستگیر شد. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین موسوی افزود: متهم در ساعت 19:48 چهارشنبه ۱۳ بهمن، سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر و جمعی از نیروهای پاسگاه بیدزرد شیراز را با سلاح سرد هدف هجمه قرار داد واین افسرپلیس را به شهادت رساند. در سال ۱۳۰۰ق به دستور ناصرالدین شاه قاجار دریافت مالیات جزیه از زردشتیان، ارامنه و کلیمیان لغو گردید.

به گزارش تجارتنیوز، از ابتدای این هفته مجلس در حال بررسی صلاحیت و برنامههای وزای پیشنهادی دولت است، بررسی صلاحیت اعضای کابینه به اتمام رسیده و مجلس در حال رای گیری هر یک از اعضا است. سردار اشتری فرمانده کل انتظامی با تسلیت شهادت سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر با بیان این که امنیت مردم خط قرمز پلیس و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش مطالبه به حق مردم است، اعلام کرد: اقتدار پلیس لازمه امنیت است و ضرورت دارد همه نهادها و دستگاه های ذیربط اعم از مجلس و قوه قضاییه و وزارت دادگستری با تقنین قوانین مورد نیاز پلیس و اصلاح قانون به کارگیری سلاح و بخشی از آیین دادرسی کیفری و قضات محترم قوه قضاییه با حمایت های جدی قضایی و صدا و سیما با حمایت رسانه ای، پلیس مقتدر را در استقرار نظم و تامین امنیت و آرامش مردم همراهی و یاری کنند.

قاتل شهید رنجبر با همان چاقو دوباره با ماموران درگیر شد! با این حال وزیر خارجه باقی ماند و در دولت شهید رجایی ماموریت او پایان یافت. زبیدی نوشته است: عالمان لغت و اصطلاح گفتهاند خبر در لغت و اصطلاح، چیزی است که از دیگران نقل میشود و ادیبان بر آن افزودهاند که خبر، آن است که ذاتاً احتمال صدق و کذب دارد. ساختار برخی نهادها در حاکمیت جمهوری اسلامی به گونهای است که هم از نظر طبیعت کار و هم از لحاظ تشکیلات نمیتوان آن را جزئی از نهاد رهبری یا یکی از سه قوه دانست. این امر جزو وظایف بنده بود که وقتی اطلاعاتی از نمایندگان، دست کم در طول چهار سال، در اختیار داشتم، به شورا منتقل کنم و از آنان باید دفاع می کردم، البته در مواردی هم شورای نگهبان استدلال ها را می پذیرفت و نظر خود را اصلاح می کرد. خبر جنوب به مخاطبان خود کمک می کند تا از آخرین اخبار استان های جنوب ایران مطلع شده و در جهان اخبار و رسانه حرکت کنند.