ایلان ماسک چه رمزارزهایی دارد؟

این راکت در حال طی کردن مرحله پروازهای آزمایشی است؛ پروازهایی که تاکنون تمامشان به شکست ختم شده اند. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید. بنا به فهرست ابر ثروتمندان جهانی، ثروت ماسک به ۱۸۸ و نیم میلیارد یورو (حدود ۲۰۰ میلیارد دلار) رسیده و بدین ترتیب دارایی او بیش از یک و نیم میلیارد از دارایی جف بزوس، بنیادگذار کنسرن آمازون، بیشتر شده است. ایلان ماسک افزود:بنیان اقتصاد نیروی کار است.

  • منبع: اینترنت
  • کشور: ایالات متحده آمریکا
  • منبع ثروت: موسس مایکروسافت
  • سن: ۴۷ سال

با وجود این مشکلات، ایلان ماسک نقشهای بلندپروازانه برای مریخ دارد. ماسک حین انتشار گزارش مالی تسلا در روز چهارشنبه ربات شرکت را مهمترین توسعهی محصولی خواند که امسال انجام میدهد. مدیر عامل اجرایی تسلا، ایلان ماسک اخیراً با انتشار یک توییت جدید، لینک خرید سایبرویسل ۵۰ دلاری تسلا را با ۶۵.۱ میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشته است. ایلان ماسک میخواهد دنیا را تغییر دهد! ایلان ماسک برای توصیف این راکت فضایی عبارت “پیچیدهترین و پیشرفتهترین راکت” استفاده کرد.

در حال حاضر این راکت یکی از گرانترین راکتهای تولید شده توسط اسپیس ایکس است و هزینه تولید استارشیپ، میتواند سفر انسان به مریخ را به تاخیر بیندازد. میریام ادلسون، پنجمین نفر در میان ثروتمند ترین خانم های جهان، در حال حاضر 56 درصد از سهام کازینوی Las Vegas Sands که قبلا همسرش، شلدون ادلسون (Sheldon Adelson) صاحب آن بود را در اختیار دارد. ماسک گفت این محصول میتواند با سرعت حدود ۵ مایلبرساعت حرکت کند و کارهایی انجام دهد که برای انسان ناامن یا تکراری یا خستهکننده تلقی میشوند.تسلا اعلام کرد قصد دارد از همان دوربینهای سیستم کمکراننده اتوپایلت خود در سر ربات استفاده کند.

توئیتهای ماسک در رابطه با دوجکوین انقدر زیاد شد که جامعه این ارز دیجیتال به او لقب پدر دوجکوین را داد. به گزارش صدای ایران،روز گذشته اسپیس ایکس بیست و دومین مأموریت تأمین ذخایر ایستگاه فضایی بین المللی را انجام داد. اوایل سال 2022 و بعد از اعلام خبر قبول دوج کوین به عنوان روش پرداخت در Telsa، برخی طرفداران Dogecoin درباره احتمال شکل گرفتن یک همکاری بین شبکه این ارز دیجیتال و Starlink (یک شرکت دیگر متعلق به ایلان ماسک) ابراز امیدواری کردند. ماسک در مه 2012، هنگامیکه “SpaceX” موشک خودش را پرتاب کرد که اولین وسیله نقلیه تجاری در آن زمان بود که به ایستگاه فضایی بینالمللی فرستاده میشد معروف شد. به گزارش ایسنا و به نقل از بیزینساینسایدر، “ایلان ماسک”(Elon Musk)، مدیرعامل شرکت “تسلا”(Tesla)، به تازگی توئیت جدیدی در مورد خودروی الکتریکی “تیکان” توربوی پورشه منتشر کرده که به نظر میرسد در آن، نام این وسیله نقلیه را به سخره گرفته است.

این شرکت از همان ابتدای کار، خود را به عنوان اولین سری تولیدکننده وسایل نقلیه الکتریکی معرفی کرد. آلیس والتون متولد اکتبر ۱۹۴۹ میلادی، تاجر آمریکایی است که در حال حاضر به عنوان دومین زن ثروتمند دنیا مطرح شده است. David Koch آمریکایی در حال حاضر دارای دارایی خالص 47.9 میلیارد دلار میباشد. در حال حاضر اگر اسپیس ایکس بخواهد کسانی را با استارشیپ به مریخ بفرستد، هزینه هر بلیط بیش از یک تریلیون دلار خواهد بود. ایلان ماسک گفت ربات تسلا مهمترین محصول در حال توسعهی این شرکت است که میتواند تجارت خودرو را تحتالشعاع قرار دهد. ایلان ماسک نمیخواهد سفرها به مریخ، تنها تفریحی باشند و هدف اصلی او، به وجود آوردن شهرهایی برای انسان ها در مریخ است. آیا ایلان ماسک قصد کنارهگیری از شغل خود را دارد؟

در 17 سالگی، در سال 1989، ماسک به کانادا رفت تا در دانشگاه “کوئینز” تحصیل کند. از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ که اولین خودرو به صورت رسمی به اولین مشتری تحویل داده شود، شرکت تسلا تغییرات زیادی را تجربه کرد. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، اکانت کاربری وی مسدود میشود.8. ازآنجاکه سایبرتراک قرار است تا سال آینده عرضه شود و یکی از محصولات در دست ساخت شرکت است، صحبت اخیر وی ادعایی جسورانه بهنظر میرسد. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند.

تولید خودروی تسلا مدل 3 در کارخانه چینی این شرکت، باعث خواهد شد تا قیمت تسلا مدل 3 به صورت محلی از 355 هزار و 800 یوان به چیزی حدود 323 هزار و 800 یوان کاهش پیدا کند، این یعنی از قیمت حدودا 51 هزار دلاری به قیمت 46 هزار و 417 دلاری کاهش پیدا خواهد کرد و با در نظر گرفتن یارانه دولتی، امکان خرید آن با قیمت 299 هزار و 50 یوان (حدودا 42 هزار و 800 دلار) وجود خواهد داشت. شاید سفر انسان به مریخ تا پنج سال دیگر ممکن شود اما اسکان بشر در مریخ، به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. این وبسایت روزانه بیش از ۱ میلیارد نفر کاربر دارد و ارزش آن بالغ بر ۲۷۵ میلیارد دلار است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ارزش بیت کوین به دنبال یک توییت دیگر از طرف ماسک ۳.۴ درصد کاهش یافت.