تاریخچه ساختمان اداری سفارت و اقامتگاه سفیر – وزارت امور خارجه آلمان

بایدن میخواهد بگوید ترامپ با وجود فشار حداکثری نتوانست ایران را از حرکت به سمت بمب اتمی بازدارد. ایوانکا از همان اوایلی که پدرش رقابت برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را آغاز کرد در کنار وی بوده است. که این نشان از قطعی بودن ادامه خدمت وزیران در این پست ها برای چهار سال دوم ریاست جمهوری آقای روحانی میباشد. همانطور که بالاتر اشاره شد، ضمن جوان تر بودن اعضای کابینه دولت دوم روحانی، شاخص انتخاب کابینه دولت دوازدهم بر مبنای تخصص و دانش وزرای آینده برای پست مربوطه مد نظر می باشد.

  1. بیمه سرمد
  2. درخواستنامه توسط والدین باید امضا شود
  3. قرارداد کاری به همراه فیش حقوقی سه ماه گذشته
  4. بیمه پاسارگاد
  5. گواهی اشتغال به تحصیل
  6. اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان + ترجمه آن
  7. آدرس وزارت خانه در تهران : فاز دو – خ هرمزان

اما همانطور که هر فصلی تغییراتی در طبیعت ایجاد میکند کابینه روحانی نیز در دولت دوازدهم نیاز به تغییرات خواهند داشت. آیا به باور دولت بایدن، برای این که تلقی شود توافق هستهای رعایت میشود، برداشتن این تحریمها ضروری است؟ وی در مورد جایگزین کردن برجام با توافق جدید، تصریح کرد: برجام تنها توافق موجود است و باید روی حفظ آن متمرکز شد. به گزارش ایمنا، خبرگزاری صداوسیما به گمانه زنی در مورد تیم اقتصادی ابراهیم رئیسی پرداخت.

در دولت یازدهم نیاز به تغییر چند وزیر در بخشهایی چون وزارت علوم، کار و تعاون، بهداشت، اقتصاد، تحقیقات و فن آوری بخوبی حس می شد و گمانه زنی هایی نیز انجام گرفت.

این سناتور کهنه کار آمریکایی پیشتر نیز در مقام رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا به انجام وظیفه پرداخته است. در کابینه شخصی می توانید حساب هایتان را مدیریت کنید، عملیات مربوط به برداشت حساب را انجام دهید و با بروکر در تماس باشید. در طی هفته ای که به تبلیغات کاندیداهای محترم ریاست جمهوری اختصاص داشت وعده های بسیاری داده شد که بعضی را می توان صرفاً وعده های تبلیغاتی و دور از ذهن نامید اما یکی از مهمترین وعده هایی که آقای دکتر روحانی داده بودند در یکی از سخنرانی هایشان که از شبکه خبر پخش گردید قول استفاده از نیروی متخصص و جوان در کابینه ریاست جمهوری بود.

علاوه بر این انتظارات که به نظر می رسد در ۱۰۰ روز اخیر پاسخ درخوری نیافته، باید پذیرفت ضرغامی از پرحاشیه ترین اعضای کابینه دولت سیزدهم بوده که از ماجرای دیدارهای او تا خبر سکته کردنش در یکی از سفرهای استانی و تکذیب پس از آن و همچنین سخنانی که درباره مقبره کوروش هخامنشی به زبان رانده، حواشی زیادی را برایش ایجاد کرده. برخي از تحليلگران مدعياند که کشورها به احتمال زياد از کشورهاي مشابه خود تقليد ميکنند؛ زيرا اين کشورها بهترين اطلاعات دربارهي خطمشي مورد نظر و پيامدهاي آن را در اختيار کشور مقلد قرار ميدهند.

تقویت مناسبات دو کشور در عرصههای مختلف، از جمله گسترش همکاریهای پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت. این چیزی است که ما در طول این مدت برای برطرف کردن آن تلاش کردهایم و چیزی است که ما به آن متهد میمانیم. اصل 135 قانون اساسی در این خصوص مقرر میکند: رئیسجمهوری میتواند برای وزارتخانههایی که وزیر ندارند حداکثر برای مدت سه ماه سرپرست تعیین کند.

استعفای هیات وزیران یا هر یک از آنان به رئیسجمهوری تسلیم میشود و هیات وزیران تا تعیین دولت جدید به وظایف خود ادامه خواهند داد. در دموکراسیهای پارلمانی تشکیل هیات دولت به سه منظور اصلی صورت میگیرد: اول تعیین وزرا جهت نظارت بر دستگاه دیوانی، دوم تنظیم برنامهها، سیاستها و رویههای حکومتی و سوم تعیین حامیان و مخالفان حکومت در پارلمان.

بنابراین با ارائه لیست جدید کابینه دوم روحانی امیدوار هستیم که تحولات بسیار خوب و گسترده ای در اموری همچون اقتصاد، اشتغال، ورزش، بهداشت و درمان، گردشگری و دیگر موارد مهم کشور که موجبات پیشرفت ملت و دولت را فراهم می کنند صورت گیرد. البته علیرغم اینکه مقام محترم ریاست جمهوری جناب آقای روحانی تأکید بر یک کابینه جوان داشتند، طبق اسامی درج شده در لیست فوق میانگین سن کابینه 63 سال تخمین زده می شود که با این حساب میتوان حتی عنوان مسن ترین کابینه را به دولت دوازدهم اختصاص داد.

فساد در قرن بیست و یکم واقعاً یک تهدید امنیت ملی است. معیارهای ارزیابیشده این بخش شامل این میشود که کشور مبدا به صورت مستقیم و غیرمستقیم، چه با ارائه پاسپورت و نمونه اسناد هویتی ملی و چه با جلوگیری از اعلام وصول اطلاعات مسافرین و خدمه در حال سفر به امریکا، اطلاعات درخواستی تروریستهای شناختهشده و مشکوک و سوابق جنایی آنها را در دسترس قرار دهد.

همچنین وقتی از وی سوال شد که در دولت دوازدهم باقی خواهد ماند یا خیر، پاسخ منفی دادند و گفتند بعد از تکمیل طرح تحول سلامت سمت را به وزیر بعدی واگذار خواهد نمود. اما یک سال بعد نتیجه بسیار دلسرد کننده است. با استخدام در این مرکز افرادی می توانند معادل یک ماه حقوق را به عنوان عیدی هر سال دریافت کنند.

معصومه ابتکار به جای خانم مولاوردی به معاونت زنان خواهد رفت و خانم مولاوردی نیز به عنوان دستیار ویژه و یا معاون حقوق شهروندی و پیگیری قانون اساسی به فعالیت خواهد پرداخت. حقوق اقلیت رأی دهندگان نیز محفوظ است اما برای در دست گرفتن مسئولیت های رده بالا اکنون نوبت این 24 میلیون رأی دهنده است. در این برنامه برای احراز یک شغل مدیریتی سطح بالا در یکی از سازمانهای متعلق به ترامپ بین چند نفر مسابقه برگزار میشود.

همچنین به دلیل سن بالا نیز منتقدین وی را قابل صلاحیت در سمت وزیری ندانسته و همچنین بارها به دلیل اشتباهات در محاسبات ارزی که باعث ایجاد بازار سیاه در صنعت نساجی شده بود نیز مورد حمله مجلس قرار گرفته بود. در ادامه با ما همراه باشید تا تغییرات در لیست وزرای کابینه دولت روحانی را مورد بررسی قرار دهیم و در نتیجه اسامی وزرای دولت روحانی را معرفی کنیم.

آفتابنیوز : گمانهزنیهای صورت گرفته در مورد کابینه رئیسی، رئیس جمهوری بعدی ایران نشان میدهد که ممکن است او دولتی فراگیر را تشکیل دهد. اما وزرای دولت یازدهم با حاشیه های زیادی مواجه بودند که بارها توسط مسئولین بالادستی که به کابینه روحانی اشراف داشتند مورد بازخواست قرار گرفتند. اما وی همچنان بخاطر ثروتش مورد انتقاد بسیاری از جناح های سیاسی نیز بوده است. در مقابل در سنت سیاسی انگلیسی در کشورهای مانند انگلستان، کانادا و استرالیا اعضای کابینه قبلا کارمند رسمی حکومت نیستند، بلکه به عنوان سیاستمدار حرفهای وارد کابینه میشوند.

پوتین احتمالاً با چیزی کمتر از این موارد منصرف نخواهد شد، به خصوص اکنون که بایدن دست ضعیف خود را نشان داده است. طراحی کابینه اجرایی دولت به عنوان کابینه اجرااندیشی میتواند این نقش مهم را ایفا کند. سازمان صندوقی را برای تامین هزینه های افراد استخدام شده در زمان بازنشستگی ایجاد می کند. تا این لحظه هنوز هیچ اسم یا پیشنهادی برای اعضای کابینه دولت دوازدهم پیشنهاد نشده ولی گمانه زنی هایی که برای انتخاب کابینه دولت جدید صورت گرفته خبرهای خوبی را بشارت داده اند.

صداوسیما به گمانه زنی درباره ترکیب تیم اقتصادی پیشنهادی کابینه سیزدهم پرداخت. رئیس دانشکده امور بینالملل در دانشگاه ویرجینیاتک در مطلبی درباره اعضای احتمالی کابینه ابراهیم رئیسی گمانهزنی کرده است.