درباره دیجیتال مارکتینگ چه میدانید؟

در واقع در سال 2016، زمان روزانهای که یک کاربر عادی به صورت آنلاین سپری کرده از مجموع زمان صرف شدهی او برای رسانههای آفلاین (رادیو، تلویزیون، بیلبوردهای شهری، مجلات و روزنامهها و …) بیشتر بوده است؛ و البته، تمرکز او هنگام استفاده از رسانههای آنلاین به مراتب بیشتر است.

در چند سال اخیر جایگاه بازاریابی دیجیتال در جهان و خصوصاً کشور ایران خیلی بهتر و رفیعتر شده و کسب و کارهای بیشتری تمایل دارند که از این سبک از دانش بازاریابی در بیزنس خودشان استفاده کنند ولی سوالی که پیش میآید این است که واقعاً دیجیتال مارکتینگ چیست؟ برای ادامه و تکات تکمیلی این مبحث به مقاله ” بازاریابی محتوا ( content marketing ) چیست؟ برند شما چیست؟ آیا مخاطبان برند شما را به درستی می شناسند؟ مشاور اینستاگرام تبلیغات شما را هدفمند می کند.

شما باید این نکته را بدانید که تنها ساختن یک اکانت و پست کردن چند عکس معمولی از خدمات یا محصول برای شما درآمدی کسب نمی کند. قطعا خیر. مشاور اینستاگرام مارکتینگ، یک متخصص برای رشد و فعالیت اصولی یک اکانت می باشد. خیر. موارد متعددی وجود دارد که شخصی با ادعای تخصص در این زمینه سر بسیاری از افراد را کلاه گذاشته است ویا حتی اگر قصد بدی هم نداشته باشد به دلیل عدم تسلط به کار باعث تلف شدن سرمایه و زمان شما شده است و حتی پیج شما به دلیل اشتباهات آن فرد آسیب های جدی دیده است.همچنین صرف تسلط بر اپلیکیشن اینستاگرام و هشتگ گذاری، موجب تخصص یک فرد و شایستگی او برای مشاوره اینستاگرام نمی باشد.

درست است که تعامل کردن با پیج های دیگر یکی از راه های افزایش فالوور است اما اگر در یک روز بیش از 1000 تا پست را لایک کنید، اینستاگرام شما را از لای کردن محصولم می کند این عدد می تواند برای پیج های تازه یا یا قدیمی متفاوت باشد. آیا مشورت با یک مشاور اینستاگرام واقعا ضروری است یا فقط به بهبود پیج کمک می کند؟ با کمک یک مشاور اینستاگرام با تجربه، تبلیغاتی هدفمند و هوشمند خواهید داشت، و با صرف هزینه ی بسیار کمتر می توانید اکانت کسب و کار خود را، تبدیل به منبع اصلی درآمد خود کنید و روز به روز در کسب و کار خود موفق تر باشید.

در یک کلام افزایش فروش وابسته به مدیریت تخصصی اکانت است. هزینه مشاوره با یک مشاور اینستاگرام چقدر است؟ اگر قصد شما برای فعالیت تجاری در اینستاگرام جدی است، مشاور اینستاگرام برای همه ی انواع کسب و کار ها، مشاوره های ویژه و مناسب خود را خواهد داشت. هزینه مشاوره با یک مشاور اینستاگرام، با توجه به هر پیج و کسب و کار، شرایط فعلی و هدف شما متفاوت است و در اولین قدم من بعد از شنید نظرات و خواسته های شما و البته تشخیص خودم که چه کار و یا کارهای برای شما مفید است،به شما تعرفه ی خدمات را اعلام میکنم.

اگر استراتژی دیجیتال مارکتینگ نداشته باشیم با چه مشکلاتی روبرو میشویم؟ اگر الان یکی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال استفاده می کنید بدانید که بدون شک هنوز راههایی برای بهبود و افزایش مشتری وجود دارد. پس مهم است که بدانید به چه پیج چه تبلیغی و با چه مبلغی بدهید که هم بازدهی داشته ابشد و هم مقرون به صرفه باشد! سرمایهگذاران موفق (یا مشهور) درباره ارز دیجیتال چه میگویند؟ برای خرید ارز دیجیتال موردنظرتان با حساب بانکی شتاب (تبدیل ریال به ارز دیجیتال) میتوانید از سایت نوبیتکس اقدام کنید.

طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها هستند که زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ قرار میگیرند. امروزه به صورت کلی تمرکز بر روی چگونگی افزایش فروش در این نرم افزار، به اندازه فروش حضوری و یا حتی گاهی بیشتر از آن در کسب و کار ها موثر است. اینستاگرام در فروش به قدری مهم و تعیین کننده است که گاهی اوقات حتی برخی از فروشندگان که به هر دلیلی در فروش حضوری ناموفق هستند، با مدیریت اصولی اکانت اینستاگرام خود فروش اصلی را از طریق این نرم افزار انجام می دهند.

این مسئله می تواند به صورت برعکس نیز رخ دهد، یعنی شما با تبلیغ در یک پیج متوسطی که مناسب محتوای شما باشد و مخاطب با کیفتی دارد، می توانید پیشرفت چشمگیری را در اکانت خود مشاهده کنید. بسیاری از افراد مبتدی و کم تجربه، با وجود هزینه های هنگفت برای تبلیغ پیج خود در یک پیج با فالوور بالا اما دارای محتوای بی ربط، همچنان پیشرفتی در اکانت خود نخواهند داشت.

تولید محتوایی که مخاطب تشنه آن باشد، طراحی گرافیکی جذاب پست و استوری ها، طریقه صحیح فعالیت و زمان مناسب آن، برخورد مناسب با مخاطب و جذب او، اصول تبلیغ در اکانت اینستاگرام و … انجام اصولی و صحیح تمام این فعالیت ها، و همچنین استفاده مناسب از الگوریتم اینستاگرام و آشنایی با ترفند های آن، همان دانش و تخصص یک مشاور اینستاگرام است.