دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اگر بخواهیم یک عدد تقریبی بگوییم، حداقل 50 الی 70 درصد ورودی اکثر وب سایتها از موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل در ایران) است، به همین خاطر است که تمامی صاحبان مشاغل خواستار سئو سایت بالا برای وب سایت خود هستند. درس پنجم به بهینهسازی برای موتورهای جستجو اختصاص دارد و سرویس گوگل ترندز و سئو «Off-page» و «On-page» در همین درس آموزش داده میشود. اگر مطالبی را که در اینجا درباره بازاریابی دیجیتال خواندهاید دوست دارید، دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ دوران آکادمی را بررسی کنید و کار خود را با روش مدرن بازاریابی شروع کنید. نمیتوان بهطور قطع یک محدوده زمانی مشخص را برای دوره دیجیتال مارکتینگ مشخص کرد.

به همین منظور یکسری ویدیو های آموزشی پیش نیاز قبل از شروع دوره در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده خواهد شد تا در صورتی که هیچ زمینه ای از دیجیتال مارکتینگ ندارند با مشاهده این ویدیوها الزامات این حوزه را متوجه شده و با آگاهی بهتری وارد دوره و کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ آغازینو شوند. آژانس دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر با بهرهمندی از یک تیم کاملاً حرفهای و با تجربه میتواند خدمات ویژهای را در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مشاوره مدیریت به شما عزیزان ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر هدف شما افزایش آگاهی از برند است، ممکن است بخواهید بیشتر روی جذب مخاطب از سمت شبکههای اجتماعی تمرکز کنید.

برند پیج پریمیوم در واقع یک صفحه اینترنتی است که وقتی مشتری شما، روی لینک آن کلیک کند و وارد آن شود، در دو صفحه نام و مشخصات شما و توضیحات مختصر و مفیدی را از کسب و کار شما ، یک پوستر یا ویدیو از پیام مشخصی که شما برای او دارید و همینطور تمام اطلاعات تماس و ارتباطات شبکه های اجتماعی شما را مشاهده می کند که به راحتی می تواند با شما در ارتباط باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای برند خود با ما در پونه مدیا تماس حاصل فرمایید. کسبوکارها از مجاری دیجیتال نظیر جستوجوی گوگل، شبکههای اجتماعی، ایمیل و وبسایتشان برای برقراری ارتباط با مشتریان کنونی و آتی خود استفاده میکنند.

اگر بخواهیم از ابتدا شروع کنیم باید گفت که در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود، هر کسب و کاری ( اعم از سنتی و غیر سنتی ) لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

ممکن است بخواهید با انتشارآگهی تبلیغات در سایت های رایگان و یا تبلیغات کلیکی در برخی سایت ها دیده شوید، این کار هم معایب و مزایای خودش را دارد. در مورد رایگان بودن آن باید از خودتان بپرسید : کدام کار ارزشمند و پایدار را که منافع طولانی مدت داشته و هم رایگان بوده را دیده اید؟ بنابراین چاپ آگهی رایگان یک فعالیت موقت و معمولا بی بازده است که بعضا آسیب جدی به برند شما وارد می کند. تبلیغات PPC یا پرداخت هزینه به ازای هر کلیک ، یکی دیگر از روش های دیجیتال مارکتینگ است که به شما امکان می دهد در ازای پرداخت هزینه ، بازدید و ترافیک سایت خود را بصورت هدفمند و جذب مشتریان بالقوه افزایش دهید.

یا تحریم هایی که این شبکه های اجتماعی برای کشور ما قائل می شوند. چالش مهم دیگر محدودیت هایی است که ممکن است دولت برای فعالیت شبکه های اجتماعی ایجاد کند. تیم آسان سپهر دانش یاور با نام تجاری آسان سمینار در سه سال گذشته بر روی ایده های خلاقانه و نوآورانه زیادی کار کرده است.