راهنمای کامل انواع CMS ها

یکی از بهترین cms ها وردپرس است که شما با نصب افزونه هایی و تنظیمات مربوطه آن میتوانید سایت های چند زبانه طراحی کنید ودر اختیار مشتری قرار دهید. اشتباه نکنید انجام طراحی سایت در صورت داشتن پشتکار ارزش زحمت را خواهد داشت. بعضی دیگر از CMSها هستند که می توان به صورت رایگان از آنها استفاده کرد اما سورس کد این نوع از سیستم های مدیریت محتوا به صورت جداگانه به فروش می رسند و رمزگذاری شده هستند و نمی توان آن ها را تغییر داد.

برنامه مدیریت اطلاعات (CMA) ، دارای یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) است که اجازه میده کاربر بدون داشتن کوچکترین دانش نسبت به HTML بدون ایجاد ، تغییر و حذف، محتوای وب سایت را کنترل کنه. این به معنای داشتن توانایی به روز رسانی، تغییر یا حذف هر گونه تصویر، متن، ویدئو یا صدا است. امروزه فقط داشتن یک وب سایت به تنهایی نمی تواند به کسب و کار و معرفی محصولات و خدمات شما کمک کند بلکه باید این وب سایت قابلیت جذب مخاطب و تبدیل آن ها به مشتری را هم داشته باشد.

تا 15 سال آینده همانطور که خواندن و نوشتن را به بچها یاد میدهیم ، برنامه نویسی را هم یاد خواهیم داد و افسوس میخوریم که چرا زود تر این کار را شروع نکردیم! وبلاگنویسی از خیلی قبلتر مرسوم بود و خیلی از وبمسترها هم کار خود را از وبلاگنویسی شروع کردند.

اکثر پلتفرمهای CMS از قالبهای سفارشی استفاده میکنند و با سیستمهای بازاریابی موجود شما یکپارچه میشوند. اگر شرکت شما در حال حاضر از یک برنامه CRM، ERP یا تجزیه و تحلیل وب استفاده میکند باید یک CMS را در نظر بگیرید که با نرم افزار بازاریابی آنلاین موجود ادغام میشود. بررسی و تجزیه و تحلیل سایت میتواند شما را به اهداف راه اندازی سایت تان نزدیک کند و فروش و کسب و کارتان را بهبود ببخشد.

پس از راه اندازی تا چه حد به مدیر سایت امکان ایجاد تغییر در شما گرافیکی را می دهد ؟ بنابراین بسیاری از وب سایتها هرگز محتوای خود را پس از راه اندازی بررسی نمیکنند. قابلیت انتشار به افراد اجازه می دهد از قالب یا مجموعه ای از قالب های تایید شده توسط سازمان استفاده کنند، همچنین از ابزارهای دیگر برای ایجاد یا اصلاح مطالب. سیستم مدیریت محتوا دروپال از دیگر سیستم های میدیریت محتواست که با فریمورک LAMP ساخته شده است و قابلیت انعطاف بالایی دارد. برنامهنویس Back End وظیفه دارد که این بخش از وبسایت را توسعه دهد و باعث رشد بیشتر وبسایت شود.

۴. مثل نمونه زیر، در بخش تنظیمات MySQL اطلاعات دیتابیس را مشخص و نام دیتابیس و اطلاعات (Credentials) یوزر را که در بخش ساخت دیتابیس تعریف شده، وارد کنید. مشاوره آنلاین: در این بخش وکیل شخص میتواند به موکل خود به صورت غیر حضوری و آنلاین مشاوره بدهد. برای طراحی سایت تهران به صورت داینامیک و با قالب آماده ابتدا سیستم وردپرس نصب شده و سپس قالب خریداری شده و نصب می شود. پرل زبان برنامهنویسی تفسیری و سطح بالا ، شیگرا و یک زبان سمت سرور قدرتمند است که در آزمایشگاه Jet Propulsion ناسا توسط لری وال در سال ۱۹۸۷ طراحی شد.

”، “چگونه برنامه نویسی یاد بگیرم تا محدود به یک زبان نباشم؟ علاوه بر این، کد منبع باید به گونه ای به زبان برنامه نویسی نوشته شود که کامپیوتر آن را درک کند بنابراین، منبع موجود باید تعدیل شده و یا به طور کامل جدید باشد. شما میتوانید با اجرای تست A/B میزان تأثیر این تغییرات بر وب سایت خود را اندازه گیری کنید.

در واقع با خرید هاست وردپرس ، وبسایت شما بر روی همان هاستهای لینوکسی قرار میگیرد اما بهینه سازی انجام شده در بستر این هاست های لینوکسی به گونه ای است که عملکرد وبسایت وردپرسی شما به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. برای مثال می توان به اپلیکیشن های تحت ویندوز، اپلیکیشن های GUI، بازی های 3D و راه حل های در لحظه (Real-time) مسائل ریاضی اشاره کرد.

همون طور که قبل تر اشاره کردیم زبانی که سخت افزار کامپیوتر متوجه میشه 0 و 1 هست. اغلب نرم افزار CMS دارای پلاگین هایی است که به مدیریت این موارد ضروری کمک میکند. هر برنامه کامپیوتری یا به عبارتی هر نرم افزار مجموعه ای از دستوراتی است که به ترتیب خاصی به کامپیوتر داده می شوند و یکی پس از دیگری اجرا می شوند. همچنین برخی از عناصر غیر ضروری در حالت موبایل حذف خواهد شد؛ مثلا تعدادی از وب سایت ها در حالت لپ تاپ یا تلویزیون شامل یک دکمه “برگشت به بالا” هستند که در حال موبایل به علت کمبود فضا این دکمه نمایش داده نخواهد شد.

در ادامه مقاله هر یک از دسته ها را بررسی می کنیم. برای انتخاب بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت معمولا شما قبل از هر چیز در اینترنت جستجو میکنید تا گوگل با رعایت قوانین که هر کدام از این شرکتها رعایت کردن میتوانند رتبه بندی شوند. تیم طراحی سایت آریا تهران از عهده ساخت هر سایتی برمیاید و شما میتوانید با خیالی آسوده سخت سایت تان را به ما بسپارید. در واقع شما با انواع CMS ها میتوانید هر سایتی را طراحی کنید زیرا cms ها بسیار منعطف بوده و با وجود پلاگین ایی که امروزه موجودند هر قابلیتی را یمتوان به سیستم های تولید محتوا اضافه کرد و از آن ها استفاده نمود.