سیستم مدیریت محتوا چیست؟

برای مثال هنگام اجرای یک کد HTML با استفاده از این بخش میتوانید مرورگر پیش فرض را گوگل کروم انتخاب کنید. در صورتیکه میخواهید با قدرت تمام به برنامه نویسی تحت وب ورود کنید، قطعاً PHP یکی از بهترین گزینههاست. اگر قالب مشکلی داشته باشد، می تواند به تمامی بخش های وب سایت شما اثر بگذارد و حتی در برخی موارد، به سئو آن آسیب جدی ای وارد کند. تنظیمات مربوط به حساب کاربری در این بخش انجام میشود. در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به محیط کد ادیتور قابل مشاهده و ویرایش است.

به همین دلیل توصیه میشود که بعد از هر نصب، یک بار کد ادیتور خود را باز و بسته کنید. برای مثال، اگر تابعی بخواهد معدل را حساب کند، تفاوتی ندارد که این معدل باید برای یک آزمون، در یک مسابقه، به عنوان تکلیف، نمره میانترم و سایر موارد محاسبه شود و با توجه به هر فهرستی از نمرهها، معدل را محاسبه خواهد کرد.

از Command Palette نیز میتوان برای نصب افزونهها به طور همزمان استفاده کرد. وردپرس را می توان به عنوان بخشی از سرویس میزبانی وب (com) استفاده کرد یا می توان آن را بر روی یک کامپیوتر محلی برای انجام کار خود به عنوان وب سرور خود مستقر کرد. هزینه ساخت وب سایت با WordPress بسیار کمتر از HTML خواهد بود.

از لحاظ منابع سرور هم وردپرس نسبت به وب سایت های HTML یا PHP از منابع بیشتری استفاده می کنه، مگه اینکه شما یک راه حل میزبانی وردپرس با کیفیت پیدا کنید، اگر تعداد زیادی بازدید کننده داشته باشید و از وردپرس در یک میزبانی مشترک استفاده کنید خطر میزبانی شما به حالت تعلیق در میاد.

بهترین مزیت استفاده از ویژوال استودیو کد این است که میتوان افزونههای زیادی را با استفاده از سیستم مدیریت افزونهها نصب کرد. میبینید که در ویژوال استودیو کد شاخهی اصلی پروژه باز شده و از آنجا میتوانید به فایلهای مورد نیاز دسترسی داشته باشید. در بخشهای قبل گفتیم که ویژوال استودیو کد نرم افزاری رایگان است، پس سعی کنید از سایت رسمی ماکروسافت آن را دانلود کنید و نیازی به لایسنس و… همانطور که میبینید، یوست سئو میزان و چگالی استفاده از این کلیدواژه را در متن ما بررسی کرده و گزارش میدهد که با توجه به طول متن آیا این مقدار کافی است یا خیر.

در سطوح ساده تا فوق پیشرفته با قوی ترین زبان های برنامه نویسی دنیا به همراه استفاده از برترین CMSها، از فعالیت های تیم نیوسئو می باشد. این سایت یک نسخه رایگان از سایت Viking Code School است، که به بوت کمپ برنامه نویسی و کد نویسی آنلاین معروف میباشد. در ویژوال استودیو کد، براساس زبانی که با آن برنامه مینویسیم، کلمات کلیدی متمایز شده (یا با تغییر رنگ و یا با پررنگتر شدن این تفاوت مشخص میشود) و کد ادیتور برخی پیشنهادات را برای اتمام یک خطر کد ارائه میدهد.

برای شروع آموزش ویژوال استودیو کد، در ابتدا زبان برنامه نویسی خود را تعیین کرده و افزونههای مربوط به آن را با استفاده از بخش Extentions نصب کنید (درمورد راههای مختلف این کار در بخشهای بعدی صحبت میکنیم). افزونهی Code Runner کمک میکند تا کدهای نوشته شده با زبانهای برنامه نویسی مختلف را با یک کلیک اجرا کنید. در این بخش نحوه کار با visual studio code را توضیح میدهیم.