فیلم دفاعیات تتلو از خودش ! / گناهم چیه ؟

اعتقاد بنده نسبت به سامانه مدیریت مجازی «میزیتو» این است که آن مجموعه لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارایه خدمات؛ داشتن تجربه و تیمی متخصص؛ توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حسن مسئولیتپذیری را دارا است. توصیه های این مطلب یک شاه راه برای رسیدن به زندگی رومانتیک و تبدیل شدن به یک زوج رومانتیک است. مثلاً افرادی که با کیسه بوکس تمرین می کنند، روزهای اول چون برای خرید کیسه بوکس پول داده اند جدی تمرین می کنند ولی پس از گذشت چند روز، کیسه بوکس تبدیل به بخشی از دکور اتاق او می شود و تمرین تعطیل می شود. هنگامی که اندازه آن به حد معینی رسید، تخمک از تخمدان آزاد شده و درونِ لوله های فالوپ، به طرف رحم حرکت می کند.اینکه در هر بار، کدام تخمدان یک تخمک آزاد می کند، نسبتا نامشخص است.آنچه مشخص است این است که وظیفه تخمک گذاری در سیکلهای قاعدگی به صورت منظم و یکی در میان، بین تخمدانها تقسیم نمی شود. البته این رقم در جریان بررسی های سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی به دلایلی مانند تغییرات حقوقی می تواند متفاوت در هیات دولت به تصویب برسد، به هر صورت عیدی سال گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده و تکرار آن برای سال جاری بعید است و افزایش آن محتمل خواهد بود.

از هم جدا می شوند اما در نهایت اصل اول همه این کشورها را اسلام و اسلامی بودن آنها شکل می دهد. بنابراین طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که نقشه راه را ترسیم نمودند در حال حاضر بیش از هر مقطع دیگری شرایط و زمینه های شکل گیری یک خاورمیانه اسلامی فراهم است چرا که با شکل گیری و تحقق کامل چنین بلوکی اولا همه کشورهای اسلامی منطقه تحت لوای اسلام گردهم خواهند آمد ثانیا تعریف خاورمیانه و مرزبندی آن نه بر اساس منافع غرب که بر اساس منافع کشورهای اسلامی منطقه تغییر خواهد کرد. در سوریه اسلام گرایی توانست دولت نوپای بشار اسد را در مقابل موج سنگین جبهه مشترک غربی- عربی (به بهانه ترور رفیق حریری در لبنان) حفظ کند، در سودان اسلام گرایی توانست دولت عمر البشیر را حفظ کند، در کومور این جنبش یک اسلام گرا را به ریاست جمهوری رساند. با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران موج سنگین گرایش به تاسیس دولت مشابه ایران همه منطقه و حتی فراتر از آن را فرا گرفت به گونه ای که در کمتر از یک دهه تاثیرات عمیقی در ساخت سیاسی جهان اسلام و بخصوص خاورمیانه برجای گذاشت.

اما تکنولوژی اتصال سنسورها به اینترنت و وسایل هوشمند بدون در نظر گرفتن این ایده پیش خواهد رفت.در این دههٔ پیش رو، همه چیز میتواند به اینترنت متصل شود و یا ممکن است فقط قطعات کوچک با فواید خاص مثل کنتورهای هوشمند به اینترنت متصل شود، که ما ممکن است این را IoT بنامیم. وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در این شرایط مردم سالاری دینی را مطرح کرد و مردم در متن انقلاب اعلام کردند ما هم دین را میخواهیم هم میخواهیم که خودمان تصمیمگیری کنیم. با یک مثال ساده شروع میکنیم: اگر تلفنهمراه شارژ نداشت، شارژر را به آن متصل کن. انتشار چند کلیپ و عکس های مورد دار از امیر تتلو موجب دستگیری او در شهریور 95 شد که بعد از 62 روز با قید وثیقه آزاد شد، اتهام او تشویق جوانان به فساد و فحشا بود. گروه استانها ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از یکطرفه شدن محور کرج- چالوس خبر داد و گفت: در محور فرعی دیزین هم که به دلیل سقوط بهمن مسدود شده بود هم اکنون همکاران مشغول پاکسازی محور هستند. اسلام گرایی در لبنان، اسرائیل را در جنگ سنگین و پرشدت 33روزه شکست داد و در فلسطین، این رژیم را در جنگ پرشدت 22روزه به عقب نشینی واداشت، اسلام گراها در فلسطین دولت تشکیل دادند و در لبنان حزب الله موقعیت مقاومت را در ساختار سیاسی این کشور تثبیت کرد.

موج سنگین اسلام گرایی که در حد فاصل اواخر دهه 1360تا اواخر دهه 1370تا حدی مهار گردید در دهه 1380با شدت بسیار بیشتر استمرار یافت و توانست بخش قابل توجهی از خاورمیانه را آزاد سازد و یک «بلوک قدرتمند» را در این منطقه شکل دهد. در ترکیه اگرچه دولت ائتلافی اربکان دوام نیاورد ولی موج جدید اسلام گرایی به رهبری عبدالله گل و اردوغان به پیدایی یک دولت غیرائتلافی اسلام گرا کمک کرد و این بار مجلس، دولت، نیروهای مسلح و ساخت دیپلماتیک ترکیه به اختیار اسلام گراها درآمد. آیا VPN به محافظت از داده های من کمک می کند؟ اغلب سخت است تا بتوان تصمیم گرفت که آیا یک اختراعی باعث تحول عظیمی خواهد شد یا نه. اگرقلمرو خاور را بخواهیم از دید دیگری(باختر)تقسیم کنیم قاعدتاً به خاور نزدیک، خاورمیانه و خاور دور منقسم خواهد شد. وسایل هوشمند یا غیرهوشمند این راه را خواهند رفت، مثل راهی که موبایلهای هوشمند بهسادگی جای تلفنها را گرفتند.فارغ از اینکه اینترنت اشیا در چه جایگاهی قرار دارد و ما آن را چه صدا میکنیم، IoT واقعی است. تقسیم بندی خاورمیانه به پانزده کشور یاد شده فقط طبق دیدگاه ما نیست، بلکه “دایره المعارف ویکی پدیا” که متعلق به غرب است و دفتر آن هم در آمریکاست، این پانزده کشور را براساس یک “تقسیم بندی سنتی” خاورمیانه دانسته است.