نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری – نرم افزار – CRM توافقنامه

با این حال در صورت بروز هر گونه مشکل امنیتی، اسکایروم نهایت همکاری و مشارکت را با دستگاههای قضایی و قانونی مرتبط جهت رفع مشکل مشتری خواهد داشت. با این حال از آن جاییکه صدور حق دسترسی به خدمات مشتری توسط خود مشتری مدیریت میگردد اسکای روم هیچ گونه مسئولیتی در خصوص سوء استفاده احتمالی اشخاص ثالث از خدمات مشتری، با آگاهی یا بدون آگاهی وی، نخواهد داشت و مشتری میبایست نهایت دقت و حساسیت را در استفاده صحیح از امکانات مدیریتی فراهم شده جهت بالا بردن امنیت محیط بهرهبرداری از خدمات به کار گیرد. به علاوه شما می توانید توافقات با اشخاص ثالث را هم درج کنید.

خوشحال میشویم اگر این مقاله را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید. سفیر ایران در روسیه گفت: ما در بخش های دیگر هم با روسیه همکاری داریم مثلاً در سال 2016 مقرر شد که پنج میلیارد دلار وام دولتی در قالب پروژه ها به ایران داده شود که این وام با سود دو درصد است و اخیراً اولین پروژه به نام سیریک که نیروگاه 1500 مگاواتی است آغاز شد؛ البته طرح های دیگر هم در حال پیشرفت است؛ مثلاً راه آهن اینچه برون- گرمسار، پروژه نیروگاهی رامین اهواز، گتوند علیا، راه آهن زاهدان- بیرجند و برخی خریدهایی که در بخش های قطار و واگن است. 10.2. مشتری تنها مجاز به استفاده از خدمات اسکایروم در راستای اهداف قانونی و اهداف منطبق با اصول و قواعد مندرج در این توافقنامه است.

  • World Bank (2016)
  • قطع خدمات و یا محدودیت دسترسی به صفحه کاربری
  • امتناع از ارائهی خدمات آتی
  • تحریم های مرتبط با کشتیرانی و کشتی سازی
  • تحریم های مربوط به واردات فرآورده های پتروشیمی ایران
  • ماده سوم: دوره آزمايشی رايگان استفاده از خدمات
  • تحریم های مربوط به واردات نفت و گاز از ایران

9.1. اسکایروم تضمین مینماید که کلیه خدمات و موضوعات مندرج در این توافقنامه بهصورت کاملاً حرفهای و تخصصی فراهم شده است و منطبق با مستندات تهیه شده توسط اسکایروم و یا محتوای مندرج در وبسایت اسکایروم خواهد بود. در صورت تخلف از این تعهد مشتری مسئول هر گونه ادعا از ناحیه شرکت کنندگان و یا مراجع قانونی خواهد بود.

10.1. استفاده از خدمات اسکایروم به منزله مطالعه، آگاهی و پذیرش مشتری و یا شرکت کنندگان از تمامی مفاد این توافقنامه است و مشتری متعهد میگردد که شرکت کنندگان مطابق با مفاد این توافقنامه عمل خواهند نمود و در صورت نقض مفاد این توافقنامه توسط مشتری یا شرکت کنندگان و یا کاربران ایشان مسئولیت کامل عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری است.

8.3. فعّالسازی خدمات مورد تقاضای مشتری منوط به پرداخت هزینههای اعلام شده در قالب صورتحساب است و اسکایروم بدون پرداخت این هزینهها هیچ گونه تعهدی در خصوص ارائه خدمات به مشتری نخواهد داشت. 9.2. اسکایروم میتواند در صورت نیاز و با صلاحدید خود تعهدات مندرج در این توافقنامه را برای مشتری با روشهایی چون فعّالسازی مجدد خدمات و افزایش مدت آن بدون دریافت هزینه اضافی و یا توقف خدمات و فسخ این توافقنامه در قبال بازپرداخت متناسب با هزینه اشتراک و خدمات پرداخت شده توسط مشتری تضمین نماید. 8.8. هرگونه تأخیر در درخواست تمدید خدمات و یا عدم پرداخت صورتحساب صادر شده در مهلت مقرر به منزله انصراف مشتری از دریافت خدمات بوده و اسکایروم مجاز به قطع دسترسیهای مشتری به خدمات خواهد بود.

9.5. مشتری اطلاع کامل دارد که مسئولیت هرگونه محتوا، فایل و اطلاعاتی که در حین بهرهبرداری از خدمات اسکایروم میان کاربران و مخاطبین مشتری ارسال و دریافت میگردند متوجه خود مشتری است. با این وجود چنانچه مشتری هنگام دریافت خدمات اسکایروم گزینه «تمدید خودکار» را انتخاب نموده باشد با پایان مدت سرویس مورد نظر برای مدت مشابهی تمدید میشود. 8.4. پرداخت صورتحساب توسط مشتری هیچ گونه تعهدی را مبنی بر ارائه خدمات برای اسکایروم به همراه نخواهد داشت و اسکایروم میتواند بنابر صلاحدید خود و به دلایلی چون عدم احراز صلاحیت مشتری، احتمال سوء استفاده از خدمات، دستورالعمل مراجع قانونی و قضایی و یا سایر دلایل موجّه هزینه پرداخت شده را به مشتری مرجوع نموده و از ارائه خدمات امتناع نماید.

وزارت خارجه آمریکا افزوده است که این اقدام به صلاحدید سیاسی با در نظر گرفتن اهداف مزبور صادر شده و نه بر اساس تعهد یا به عنوان بخشی از یک توافق قبلی. در پی این اقدام، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و محمد باقر قالیباف رئیس مجلس ایران هر یک با انتشار پیامی در توئیتر خود نسبت به انتشار این عکس واکنش نشان دادند. اکنون چین ۲۵ سال همکاری با ایران در حوزههای مختلف را پیش روی خود دارد، بیشک امتیازاتی که در این قرارداد از سوی ایران به چین داده شده، به نوعی بوده که میخ حضور این کشور در ایران را محکمتر کند و بیم تحریمهای آمریکا پکن را به عقبنشینی مجبور نکند.

ما میتوانستیم با مسائل مختلف مانند تحریم بهتر برخورد کنیم. 9.6. اسکایروم نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی مشتری و کاربران مشتری در محیط برگزاری رویدادها انجام خواهد داد و با ایجاد موانع امنیتی مانند ایجاد نام کاربری و گذرواژه برای ورود به رویدادها، پیوندهای اختصاصی، اتاقهای مجازی مجزا، ایزوله نمودن ارتباطات میان اتاقها و رویدادها، ارائه پنل مدیریتی اختصاصی به هر مشتری و هر گونه ابزار و راهکار لازم در خصوص ارتقای امنیت و حفظ حریم خصوصی محیط رویدادها از ورود اشخاص ناشناس و غیرمجاز به خدمات مورد بهرهبرداری مشتری جلوگیری به عمل میآورد. عدم انتشار بیرویه پیوندهای ورود به رویدادها، عدم انتشار نام کاربری و گذرواژه کاربران در بسترهای ناامن و تغییر پی درپی پیوندهای رویدادها از جمله تدابیر لازم برای حفظ امنیت خدمات اسکایروم از سوی مشتری هستند.