وزیر خارجه ایتالیا: برای مهاجران غیر قانونی پذیرش نداریم – InfoMigrants

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما خبرگزاری رویترز گزارش داد آنها درباره کمکهای نظامی، راهبرد سیاسی و تاکتیکهای مرتبط با پیام رسانی با یکدیگر گفتگو کردند,، اما به نظر نمیرسید بایدن و اشرف غنی از خطر فوری ناشی از سقوط افغانستان و افتادن آن به دست این شورشیان اطلاع داشته یا خود را برای آن آماده کرده باشند. همچنان آنعده مراجعینی که نوبت اینترنتی دارند نیز متعاقباً زمان مراجعه آنها اعلام خواهد گردید.

  • خدمات به شرکتهای کانادایی
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت رومانی
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ آزادی – جنب کلانتری 108
  • اسناد مربوط به سرمایهگذاری (بورس، اوراق مشارکت و…)
  • همه چیز در زندگی، شانس است

دقت کنید که سفارت های کانادا در کشورهای گوناگون سایت های کنسولی جداگانهای دارند و هر سایت فقط برای دفاتر VAC موجود در آن کشور نوبت صادر میکند، پس برای گرفتن وقت سفارت کانادا در استانبول باید حتما به سایت سفارت کانادا در ترکیه مراجعه نمایید. وی همچنین می تواند در سمت فعلی خود به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی باقی بماند ، که با توجه به کمبود تجربه رئیسی ، نقش مهمی در تصمیم گیری در سیاست خارجی خواهد داشت.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه رئیس جمهور اشراف لازم را بر اعضای کابینه ندارد، اظهار کرد: برخی وزرا قبل از آنکه خودشان را وزیر آقای رئیسی بدانند و قرار گرفتن در این مسئولیت را مدیون اعتماد رئیس جمهور بدانند، خودشان را مدیون کسانی می دانند که آنها را برای رسیدن به این مسئولیت حمایت کردند بنابراین به حسب ظاهر از آقای رئیسی تبعیت می کنند و برخی مسائل را به آقای رئیس جمهور نمی گویند.

جلیلی دارای مدرک دکترای علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق (ع) است و به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی (2013-2010) خدمت کرده است. جلیلی ، عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پای راست خود را در جنگ ایران و عراق از دست داد ، در سال 2013 نیز کاندیدای ریاست جمهوری بود و گفته می شود که وی از چهرههایی است که به رهبری عالی ایران نزدیک است.

دهقان از جانبازان جنگ ایران و عراق است و در سال 2000 از دانشگاه تهران دکترای مدیریت گرفت. وی در جریان مذاکرات هسته ای ایران در دوره ریاست جمهوری خاتمی (1997-2005) درگیر بوده و در مذاکرات آمریکا و ایران در عراق در سال 2007 شرکت کرد. وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد هدف از این سفرها ورود متحدان هند-اقیانوسیه و شرکای آمریکا به مسئله پیشرفت صلح،سازش، انعطاف و رفاه در سراسر این منطقه است.

وی علاوه بر تحصیلات دینی در حوزه علمیه قم ، دارای دکترای فلسفه از موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) است. او دکترای روابط بین الملل از دانشگاه تهران دارد و به عنوان سفیر در بحرین (2007-2010)، معاون امور عرب و آفریقا در وزارت امور خارجه (2011-2016،) معاون امور بینالملل پارلمان و مشاور وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف از سال 2016 خدمت کرده است. وی چهار بار نماینده پارلمان است (2004-2016 ؛ 2020-2024) و از سال 2020 به عنوان مدیر بازوی تحقیقاتی پارلمان خدمت کرده است.

وی پسر کوچک یک شهید جنگ است. قاضی زاده در جنگ ایران و عراق مجروح شد و استاد دانشگاه و رئیس و همچنین جراح پزشکی بوده است. زاکانی افسر سابق سپاه است و در جنگ ایران و عراق مجروح شده است. با این حال، امروز در پارادایس ولی که جمعیتی معادل ۱۴۳۶۲ تن دارد اوضاع نسبتاً متفاوت است. طبق شایعات و زمزمههای موجود اما جایگزین او، مهدی دوستی استاندار جوان هرمزگان است که گویا بر تن کردن ردای وزارت نفت را افزایش داده است.

شايان ذكر است، همه افراديكه نظريات منفي داده اند همه طرفداران اقاي اسپنتاي وزير سابق بوده كه ميخواهند دل خود را با اين گفته ها خالي كنند . گزارش شده که در طول گردهماییهای سیاسی هفتگی او در ملک مارالاگوی ترامپ در پام بیچ ایالت فلوریدا که به آن لقب “کاخ سفید زمستانی” داده شده او آشکارا در مورد نامزدیاش صحبت میکند. سعی بر آن است در عرصهي اقتصادی، عقبهي اقتصادی حزب را تقویت کند؛ پس دست به اقداماتي میزند که چنین مهمی محقق شود.

رئیسی با توجه به سالها حضور در دستگاه قضایی، تجربه اندکی در سیاست خارجی و امور اقتصادی دارد (یعنی هر دو عرصهای که ایران به شدت نیازمند ترمیم آنهاست و در عین حال با چالشهای جدی در این زمینهها روبرو است) بنابراین موفقیت دولت او تا حدودی به انتخابهای وی برای کابینه بستگی خواهد داشت.

دولت من برای به تصویب رساندن سرمایه گذاری های مهم در زیرساخت های سبز و وسایل نقلیه برقی که به ما در تحقق بخشیدن به اهداف اقلیمی خود در داخل کشور کمک خواهند کرد، از نزدیک در حال همکاری با کنگره است. محمدجواد حاج علی اکبری (متولد 1964 – 57 ساله) کاندیدای احتمالی روحانی برای پست وزارت آموزش یا فرهنگ است. امیرحسین قاضی زاده هاشمی (متولد 1971 – 50 ساله) که در انتخابات با رئیسی رقابت کرد اما در مسابقه آخرین نفر شد ، می تواند وزیر بهداشت بعدی شود.

علیرضا اعرافی (متولد 1959 – 62 ساله) روحانی اهل یزد است که پیش از این به عنوان رئیس دانشگاه بین المللی المصطفی و امام جمعه میبد فعالیت کرده است. چون به هرحال نظم نوین جهانی شکل گرفته کنونی مبتنی بر تجارت آزاد جهانی است و به دنبال آن هم قدرت چین یک قدرت اقتصاد محور است. ما سپس پارامترهای آن توافق را طولانی و تقویت میکنیم؛ چرا که ما میخواهیم – میخواهیم که آن کف خواستههای ما باشد و نه سقف آن.

اما حتی روح آنها نیز خبردار نبود که ترامپ بخش عمده ای از این کمک ها را برای خرید کتاب های خود کنار گذاشته است (مبلغی معادل ۵۵ هزار دلار). در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو وقتی خانواده ترامپ – شامل همسر کنونی و همه فرزندان و نوه ها – در صحنه در کنار پدر خانواده حاضر شدند جمعیت آنها به بیش از 15 نفر رسید.