وزیر کشور: قاتل خبیث در کمترین زمان ممکن به سزای عمل خود برسد

به گزارش ایلنا، علی بهادری جهرمی سخنگو و رییس شورای اطلاعرسانی دولت گفت: طرح ارایه شده از سوی حجتالله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه اخیر ستاد هماهنگی کشور به منظور ساماندهی صندوق های بازنشستگی مورد استقبال و قدردانی رییس جمهوری قرار گرفت. ـ آقای ابراهیم متینیان (رامهرمز و رامشیر) به وزیر نفت درخصوص اینکه چرا شرکت ملی نفت هیچ اقدامی جهت ساخت بیمارستان یا درمانگاه تخصصی در شهرستانهای رامهرمز و رامشیر با وجود قرار گرفتن میدان نفتی مارون در این منطقه انجام نداده است؟

همچنین چرا در رابطه با انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان اقدام جدی صورت نمیگیرد؟ به وزیر نیرو درخصوص اینکه چرا در رابطه با قطعی برق اقدام جدی صورت نمیگیرد؟ ـ خانم فاطمه محمدبیگی (قزوین، آبیک و البرز) به اتفاق (23) نفر از نمایندگان به وزیر نیرو درخصوص علت عدم تأمین اعتبار طرحهای عمرانی احداث سد و تأمین آب شرب در استان قزوین. ـ خانم فاطمه محمدبیگی (قزوین، آبیک و البرز) به اتفاق (27) نفر از نمایندگان به وزیر کشور درخصوص ضرورت تسریع در تأمین اعتبار ایمنسازی و اصلاح جادههای ارتباطی روستاهای منطقه الموت که دچار پدیده رانش شدهاند. در بند ۳، موضوع اصلاح ماده ۷۰۷ قانون، اطلاق حکم به مجازات سنگینتر براساس رقم معین (ده میلیارد ریال)، نسبت به شرایطی که به دلایل اقتصادی و کاهش ارزش پول، تناسب جرم و مجازات بر هم میخورد، خلاف شرع شناخته شد.

مجلس اصولگرای یازدهم در حالی دست به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برد که دولت حجت الاسلام حسن روحانی سوم بهمن ماه سال ۱۳۹۷ لایحهای را با قید یک فوریت و تحت عنوان «لایحه جامع انتخابات» به مجلس دهم ارائه کرده بود.

این را هم نگویند که حالا مثلاً به فلان خانواده از دو طریق یا سه طریق فرض کنید که یک چیزی رسید؛ خب برسد؛ بهتر. اطلاق بخشنامه مورد شکایت درخصوص دریافت کامل شهریه مصوب برنامههای آموزشی، در فرض عدم انجام کامل تعهدات ذیربط خلاف شرع شناخته شد. همچنین تشخیص عدم مغایرت مصوبات و قوانین دولتی با شرع برعهده شواری نگهبان است. در اصل ۹۶ آمده است عدم مغایرت مصوبات مجلس با احکام اسلام توسط اکثریت فقهای شورای نگهبان مشخص میشود.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس در تشریح مصوبات امروز عصر این کمیسیون گفت:… رویترز در ادامه گزارش داد که لودریان در گفتوگو با شبکه تلویزیونی بیافام و شبکه رادیوی آرامسی گفت: من هنوز بر این باورم که میتوانیم به توافق برسیم، اما زمان رو به اتمام است. به گزارش اسپوتنیک به نقل از “مهر”، مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تاکنون تست کرونای ۴۵ نفر از نمایندگان مثبت شده است بنابراین زمان جلسات علنی مجلس کاهش مییابد.وی درباره نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته جاری، گفت: “با توجه به افزایش شیوع کرونا، آغاز موج ششم، ابتلای تعدادی از نمایندگان مجلس و کارمندان به این بیماری و به جهت رعایت شیوهنامه های بهداشتی، زمان جلسات علنی مجلس کاهش یافت.بر این اساس، جلسات علنی مجلس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (۱۲ و ۱۳ بهمن ماه) هفته جاری تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه برگزار میشود. البته جلسات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ همچنان برگزار خواهد شد.تعداد مهمانان مجلس هم کاهش خواهد یافت. علاوه بر این، جلسات علنی مجلس در هفته آینده در چند نقطه برگزار میشود که در این زمینه اطلاعرسانی خواهد شد”.

علاوه بر این مطابق با همین ماده: از تاریخ تصویب این قانون هرگونه افزایش تعداد نمایندگان خبرگان پس از بررسیهای لازم و با توجه به میزان جمعیت و تقسیمات جغرافیای کشور و مصالح ملی براساس پیشنهاد هیئترئیسه در آخرین سال هر دوره و تصویب مجلس خبرگان رهبری خواهد بود. علاوه بر این من وزیر امور خارجه کارمندان وزارت خارجه نیستم، وزیر خارجه جمهوری اسلامی هستم که یک رهبر دارد و یک شورای انقلاب و یک دولت که مرا منصوب کرده است. من وقتی میبینم در تلویزیون نشان میدهد که بعضیها عبور میکنند و همین چیز ساده، همین ماسک را نمیزنند، من از آن پرستار واقعاً خجالت میکشم که آنها آن جور دارند فداکاری میکنند -آن پزشک، آن پرستار- آن وقت این آدم، جوان یا غیر جوان، حاضر نیست یک ماسک بزند اینها باید انجام بگیرد.

حالا امروز هم باز از خیلی از کشورها جلوتریم، بهتریم، لکن آن مقداری که اوّل بود امروز نیست و انسان غصّهدار میشود. اوج فعالیتهای ضدیهودی وی در سازماندهی “شب بلورین” در شب دهم نوامبر بود. که من هم شب همان روز به منزل ایشان در منطقه نیاوران رفتم، آقای (احمد) سلامتیان هم که دستیار آقای سنجابی بود، حضور داشت. نائب رئیس مجلس با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور که دولت دوازدهم به دولت سیزدهم تحویل داده شد، اظهار داشت: بنده در سفر رییس جمهور به استان اردبیل به عنوان نماینده مردم اردبیل در مجلس وقت داشتم که سه دقیقه صحبت کنم به آقای رییس جمهور گفتم که میدانم شما دولت را از باب نقدینگی، تورم، ذخیره کالاهای اساسی در چه شرایطی کشور را تحویل گرفتید از اینکه خودتان این شرایط کشور را مدیریت کردید و این مشکلات را به جامعه منتقل نکردید از شما تشکر میکنم. مراقبت بشود که کسی از قلم نیفتد و مردم بتوانند انشاءالله برخوردار بشوند.

فقط سعی بشود کسی از قلم نیفتد؛ فقط همین. در الگوریتم «پَسگرد» (Backtracking)، ایده آن است که وزیرها یکی یکی در ستونهای متفاوت قرار بگیرند و کار از چپترین ستون آغاز میشود. به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «آرارات میرزویان» وزیر خارجه ارمنستان به منظور دیدار و گفتوگو با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی خود پیش از ظهر امروز (دوشنبه) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال علیرضا حقیقیان دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل اوراسیای وزارت امور خارجه قرار گرفت. در دستور کار نمایندگان قرار گرفت. ایجاد شغل با یک میلیون تومان بحثی است که وزیر کار پیش از رسیدن به این مقام مطرح کرده بود و حالا بار دیگر آن را تکرار کرده است.

ساعاتی پیش یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از ابتلای ۴۵ نماینده مجلس به کرونا خبر داد. به علاوه، دست روی آفتی گذاشته که اگرچه تکراری است اما اکنون به عنوان یک دمل سر باز کرده و آن، اطلاعات نادرستی است که حالت پاپوش دارد. او که مرداد ماه امسال با سایت انصاف نیوز گفتگو میکرد در ادامه افزود: «در برجام روسیه همواره از ایران به عنوان ضربه گیر استفاده کرده.

سلام نو – سرویس سیاسی: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکی از ۲۰ وزارتخانه دولت و مسئول برنامهریزی، هماهنگی، پشتیبانی و گسترش توان دفاعی نیروهای مسلح ایران است. ـ آقای علیاصغر عنابستانی (سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد) به اتفاق (36) نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص لزوم رسیدگی به اخراج تعداد زیادی از نیروهای سازمان بیمه سلامت در سراسر کشور به بهانه حذف دفترچههای درمانی. از جمله این کمبودها مربوط به نیروهای کارآمدی است که نقداً به کار میآیند و خود این بنوبه خود مشکلات دیگری را برای ما بوجود میآورد و نارساییها و نابسامانیهای زیادی را، آنچه میتواند این نابسامانیها را تا حدود زیادی حل کند و راه را در مقابل آن کسی که بعنوان رئیس جمهور میخواهد حرکت کند هموار کند، کمک شما و حمایت و اعانت شما است.» ۲۳ مهر ماه مهدوی کنی از نخست وزیری استعفا داد تا دست رئیس جمهور جدید برای انتخاب نخست وزیر باز باشد.

برای پست نخست وزیری از عده زیادی اسم برده میشد حتی از سید احمد خمینی که بنیصدر او را پیشنهاد داد تا حزب جمهوری اسلامی نتواند جلالالدین فارسی را به عنوان نخست وزیر به وی تحمیل کند. نخستین رییس این دوره آیت الله علی مشکینی بود و بعد از درگذشت او نخست اکبر هاشمی رفسنجانی به ریاست رسید. رییس سومین دوره خبرگان نیز آیت الله علی مشکینی بود. یکی از بهترین اپلیکیشن های خبررسان ایرانی می باشد که تعداد دانلودهایش نیز نشان دهنده محبوبیت این نرم افزار بین مردم می باشد.

قانون اساسی بیان کننده سلوک و رفتار متقابل حکومت و مردم ، تعیین کننده صلاحیت ها و حدود اقتدارات زمامداران و نشان دهنده ی اصول و ارزش هایی است که اکثریت جامعه طلب آنند . در ماده ۴، اگر مقصود از اطلاق عبارات ماده، اسقاط لزوم مزایده و شبه آن است، در مواردی که غبطه واگذاری انفال در به کار گرفتن مزایده باشد، خلاف شرع است. همچنین لزوم حمایت از کمپهای ترک اعتیاد و ضرورت پرداخت یارانه مؤسسات ترک اعتیاد. ـ آقای سیدسلمان ذاکر (ارومیه) به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص لزوم برنامهریزی برای پیشگیری از اعتیاد جوانان و ضرورت رسیدگی به پایین آمدن سن اعتیاد در دانشآموزان مقطع متوسطه.

  1. شام آخر سعادت در فولاد؛ دفاع راست ملی در استقلال
  2. زندگی – همه
  3. آب و هوا
  4. مناسک حج
  5. قانون اساسی

همچنین لزوم حل مشکلات بیمهای کارکنان مراکز اقامتی ـ درمانی اعتیاد. ـ آقای حسین حسینزاده (لارستان، خنج، گراش و اوز) به اتفاق (15) نفر از نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان درخصوص لزوم تسریع در تکمیل طرح مجموعه ورزشی محبی شهرستان گراش. ـ آقای جعفر قادری (شیراز و زرقان) به اتفاق (68) نفر از نمایندگان به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص ضرورت ساماندهی بازار سیمان و حل مشکل مردم. هر دوره این مجلس ۸ سال است و اعضای آن را مردم انتخاب میکنند و شرط حضور در آن داشتن توانایی اجتهاد در حد تجزی است.