گفتوگوی اختصاصی احمدینژاد با یورونیوز؛ «رای نمیدهم، ایران نیازمند اصلاحات اساسی است»

وی در پایان گفت: فقط یک بار که احمدی نژاد 400 نفر از نمایندگان ادوار را دعوت کرد و افطار داد، ما هم رفتیم آن افطار را خوردیم. آن ها در نهایت به یک روستای نامعلوم در مناطق مرکزی اتریش فرستاده شدند. موسیقی “یک روز خوب میاد” از هیچکس پخش می شود و احمدی نژاد لبخند می زند و در جواب سوالی مبنی بر این که او را میشناسی می گوید: باید بروید سراغ خلاف کارهای اصلی ت ت ت ترورشون کن. انسانی به شدت اخلاق مدار و موسیقی هایشان هم بسیار فاخر و قابل توجه. انسان این است. انسان قابل تغییر است. احمدی نژاد تغییر کرد. تمام کسانیکه با احمدی نژاد کار می کردند عمدتا گفته اند که با او مخالف اند و بعضا می گویند که در راستای همکاری با او سوخته شدند». نماینده مجلس دهم اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم خزانه همیشه خالی است؛ در ده بیست سال گذشته همیشه به همین صورت بوده این خزانه یک صندوق است که ماهیانه واریز و منابع درآمدی دولت و برداشت ها در این بستر انجام می شود و ما هیچوقت انباشت و رسوبی در خزانه دولت نداریم.

آمریکا و هم پیمانان اروپایی و آسیایی او از هیچ کوششی برای به زانو درآوردن ایران اسلامی دریغ نکردهاند، چون به اعتراف خودشان، سختترین و بیرحمانهترین و فلجکنندهترین نوع تحریم تاریخ تمدن بشری را به ایران تحمیل کردهاند که از مصادیق بارز تروریسم اقتصادی و نقض آشکار حقوق بینالمللی است.این نماینده مجلس یازدهم خطاب به رییسی اظهار کرد: به شعار کابینه فراجناحی خود پایبند باشید حلقه خودیها را بازتر و گستردهتر و از همه جوانان و نخبگان این سرزمین برای توسعه کشور استفاده کنید. پایگاه خبری “فردا نیوز” در همین رابطه به نقل از روزنامه “لس آنجلس تایمز” در مطلب خود به تاریخ 20 تیر 1386 اورد که دلشاد قصد دارد از شورای شهر بورلی هیلز بخواهد که سرمایهگذاریهای صندوق بازنشستگی بورلی هیلز در شركتهای فعال در ایران را خارج كنند. خانواده او به موجب ماموریت های مختلف پدر، در شهر های مختلف ایران نقل مکان کرده اند. به گزارش نامهنیوز، به نقل از سایت خبر سراسری، عباس امیری فر، مشاور فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم، درباره مواضع اخیر احمدینژاد گفت: «شخصیتی که اخیرا من از او میشناسم یک توهم است یعنی او هنوز باور ندارد که از قدرت پیاده شده است و دیگر صاحب آن جایگاه نیست و می خواهد فقط خود را مطرح کند.

بیرون کردن خانم دستجردی به آن شکل هم درست نبود. اینکه یک سایت درست کرده اند و عده ای را باید مقداری پول و سایت جمع می کنند درب منزلشان کار سختی نیست. برای جشنواره رفته و به اندازه همان چند روز هم با خودش پول برداشته، اینجا هم که پدرش کاتریلیاردر که نیست بخواهد برایش بفرستد! گر چه این مراحل را پیش رو داریم و امروز یک مرحله است، اما این مهمترین روز در طول 12 سال گذشته است. روحانی اعلام کرد که تمامی تحریمها در روز اجرای توافق- دی ماه ۹۴- بالمره لغو خواهد شد و نه تعلیق. امیریفر در ادامه نسبت به محتوای ادعاهای احمدی نژاد افزود: «او اگر برنامه داشت که کارش به اینجا نمی رسد ما بار ها به او گفتیم اگر می خواهید آینده داشته باشید یک حزب و گروه داشته باشید و به صورت رسمی فعالیت کنید و نیرو های وفادار را سازماندهی کنید اما الان معتقد به این کار نبود. استیو هیلتون مجری شبکه فاکسنیوز بعد از سه بار زمین خوردن بایدن هنگام بالا رفتن از پلههای هواپیما برای سفر به آتلانتا گفته بود: بایدن در کاخ سفید مسؤولیتی ندارد و براساس برنامه دولت وی، بایدن تنها در اسم رئیسجمهور آمریکاست.

این روحانی اصولگرا سپس درباره چگونگی و علت مواضع امروزی احمدی نژاد به «خبرسراسری» گفت: «احمدی نژاد خودش به خودش را به اینجا رساند خدا برادرش حاج داوود را رحمت کند در آخر عمر یک بار خدمت ایشان رفتم که گفتند تمامی مشکلات احمدی نژاد مربوط به روحیات خودش است. در واقع متأسفانه این روحیه را از قبل داشت اما الان تشدید شده است من بارها گفتم او باید به روانشناس مراجعه کند و آنها نظر دهند که چرا او به این سرنوشت دچار شده است و به هر حال روانشناسان باید اظهار نظر کنند که او چرا باید این رفتار ها را از خود نشان دهد در حالیکه هیچکدام از روسای جمهور گذشته این رفتار ها را ندارند». احمدینژاد در نخستین اظهار نظر خود درباره حواشی بازگشت «حبیب محبیان» به کشور گفت: «آقای حبیب انسان وارسته و عارفی بود. محمود احمدینژاد در گفتوگویی با بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی درباره موسیقی قبل از انقلاب و خوانندگان قدیمی، موسیقی اعتراضی و ممیزی و سانسور و آهنگ تفنگت را زمین بگذار، رپفارسی، پرسشها درباره وضعیت موسیقی در دولتهای نهم و دهم و زنان در عرصه موسیقی از جمله مواردی است که احمدینژاد دیدگاههای خود را درباره آنها به صورت صریح مطرح کرده است.